Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az S10 vonalon milyen típusú...

Az S10 vonalon milyen típusú vonatok közlekednek?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert szeretném tudni, hogy látom-e a vonaton, hogy a déliből melyik vonat lesz az enyém, vagy nem? Tehát van-e rajta kijelző vagy sem, mert volt már olyan, hogy a vágány előtti kijelző mást mutatott. felszálltam a nekem megfelelő vonatra, az meg elvitt teljesen máshová. Fecske volt, tehát semmi bemondó, semmi kijelző.

Kalauz meg hülyének néz, ha megkérdezem és ezektől félek.


2022. aug. 4. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában flirt. S nem néz hülyének. Ez is a dolga h tájékoztasson
2022. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát egy "kék" vagonos kocsiban megkérdeztem néhány alkalommal, hogy biztos ez a vonat megy győrbe? Lehurrogott, hogy ki van írva. Közben meg elvitt máshova és 8000res kárt okozott nekem ezzel, mert nehéz volt onnan hazajutni, aznap már nem jött vonat visszafelé.
2022. aug. 4. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fecskét én még életemben nem láttam a Déliben, de ha látnék is azt feltételezném, hogy a Balcsira fog menni.

Megnézed a kijelzőt, odamész a vágányhoz, és ha egy Flirt áll ott, akkor az a vonatod.

Ha nem Flirt akkor picit lehet gyanakodni, alaposan körülnézni, de ha nincs a vágányon több szerelvény (szokott lenni) akkor jó helyen vagy.

2022. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Only FLIRT. Talán járt már ott KISS is, de abszolút nem jellemző.

Fecske, vagy bármilyen mozdonyos szerelvény esélytelen. Az már nem S10, hanem egy másik, Győrt is érintő vonat.

2022. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A régi vagonokon, vagyis legalább az egyiken az ajtókra általában ki van rakva papíron is, merre megy a szerelvény.
2022. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Kissek nem járhatnak be a Délibe. Néha egy-egy Talent előfordulhat még, más motorvonat nem.

Az S10-en jellemzően Flirtök vannak, ezeknek van kijelzőjük (a Talenteknek is). Ha nem motorvonatok vannak a vágányon, akkor az első és az utolsó ajtónál kellene lennie egy táblának, hogy ez honnan hová meg, ami valahogy így néz ki: [link]

2022. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
flirt
2022. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!