Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kiskunhalas-Budapest közötti...

Kiskunhalas-Budapest közötti buszok délelött szoktak késni?

Figyelt kérdés

Ausztriába akarunk menni railjettel, csak bizonytalan vagyok, mennyi átszállási idö kell, mennyit késhet hétköznap kora délelött a busz?

Ha ugyanis a vonatot lekéssük, elvész a jegyünk, újat kell venni, ami nem annyira olcsó mulatság lenne.

(NEM a menetrend érdekel, hanem személyes tapasztalat!)

Köszi elöre is a válaszokat.



#késés #Kiskunhalas Budapest busz
2022. jún. 26. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten hagyj egy órát az átszállásra, azzal nem nyúlsz mellé. Igazából ha nincs baleset vagy màs útlezáràs, akkor aligha késnek a buszok 10-20 percnél többet. (Én más dél-alföldi járatot használtam, 10 perc volt a maximum késés.)
2022. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj vonattal a Nyugatiba. Kiskunhala-Kiskunfélegyháza-Nyugati. Onnan meg a 73as trolli 10 perc alatt a Keletiben van.
2022. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok a Nyugatiba menni, mert akkor jóval korábban kellene indulni és már így is 5 körül kell kelni, meg még át is kell szállni a menetrend szerint. De köszi a tippet.
2022. jún. 26. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tanítási időben minden reggel a Baja - Budapest busszal megyek, ami ugyanarra megy, mint a tied, a 1115-ös. 7:20 körül érünk Budapest közvetlen vonzáskörzetébe, Taksonyhoz, onnan szokott dugó lenni. A rekord késés 3 év alatt 30 perc volt, erre egyszer volt példa, illetve nagyjából háromszor volt 20 perces késés, de általában maximum 10p szokott lenni, nem ritkán pontos a járat. Körülbelül ugyanez az 5-10 perces késés volt jellemző akkor is, amikor 9, vagy éppen 10 órakor értem fel Budapestre. Persze én is ugyanazt tudom mondani, mint az első válaszadó, hogy minél több időt számolj rá erre a részére a dolognak. A Népligettől egyébként a Keleti pályaudvar is és Kelenföld vasútállomás is nagyjából (20-)25-30 percre van, úgyhogy az egy óra valóban reális lehet többletidőnek.
2022. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2022. jún. 27. 07:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Telekocsi, oszkár!
2022. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy 100-ból 100-x nem késik, nem jelenti, hogy 101.-x sem fog.
2022. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!