Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok tömegközlekedésse...

Hogyan tudok tömegközlekedéssel eljutni a Keleti pályaudvartól a 8. kerületben található Tömő utcába?

Figyelt kérdés
Minden variáció érdekel. köszönöm
2010. szept. 16. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Keletinél felszállsz a 24-es villamosra, arról leszállsz az Elnök utcánál és onnan séta. Vagy leszállsz a Vajda Péter utcánál (az egyel előbbi, mint az Elnök) és onnan séta.

Ettől egyszerűbbet nem tudok. Nem kell olyan nagyon sokat gyalogolni, max. 10 perc.

2010. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyel = eggyel ... bocs
2010. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy: elmész a 24-essel a Nagyvárad térig, ott felszállsz a metrora (ami Újpest felé megy), azzal elmész a Klinikákig, onnan séta. Talán így egy kicsit kevesebbet kell gyalogolni, de attól is függ, hogy a Tömő utcában hová mész.


A [link] -n jól kiadja a lehetőségeket.

2010. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Én a metróra esküszöm. Piros metróval a Deák térig, ott át a kékre (nem kell feljönnöd, így új jegyet sem kell lyukasztani) a Klinikákig, onnét pedig pár utcás séta.

csak egyszer voltam még arra, de nem rossz környék.

2010. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbáltam az útvonaltervet is, de nekem valahogy nem ment :S

Mégegyszer köszönöm

2010. szept. 16. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Uramisten! Be ne küldd már szegényt a Deákra,amikor gyakorlatilag a Keletitől pár kilométer csak a Tömő utca. Még akár gyalog is odaérne fél óra alatt.
2010. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi már, hogy próbáltam neki támpontot adni. Aki nem ismeri annyira Pestet (s én a kérdésből ezt szűrtem ki), azt ne küldjük már el gyalog akárhová, még ha csak pár lépés is. Bár időigényesebb, de tutira nem téved el a metróval.


Én, a múltkor a stadiontól a nyugatiig is metróval mentem, pedig ha átszállok a 4,6-os villamosra, akkor is odaérhetek. De időben nem sok kitérő a metró.

2010. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) én személy szerint ismerem pestet (főbb pontok, metrómegállók, bevásárlóközpontok, pályaudvarok ezeket mnid vaktérképen is megtalálom :) ) csak nem én megyek, hanem egyik barátnőm aki viszont sajnos anynira nem. Sajnnos nemtudok vele elmenni, de engem kért meg, hogy csináljak utitervet neki. így én is a metrónál döntöttem hiszen hamar megtalálja igaz tömegköz, meg egy kis séta. de legalább biztosra megy. a kérdést azért írtam ki, hogy megbizonyosodjak róla, hogy valóban jó útvonalat csináltam-e neki :) köszönöm mégegyszer mnidenkinek a választ :)
2010. szept. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!