Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A felnőtt bkv bérlethez mi...

A felnőtt bkv bérlethez mi kell? Mármint mi az az arcképes kis tok vagy mi amiben sokan hordják?

Figyelt kérdés

Mert nekem nem volt még és a környezetemben nincs senkinek ilyen...

Illetve a volnánbuszra is kell a felőtthez valami ilyesmi?


2010. szept. 14. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb BKV bérlet és jegyárusoknál tudsz tokot venni.
2010. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az mindenképpen kell csak avval érvényes?
2010. szept. 14. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
A Volánt nem tudom, de a BKV bérlethez kell, úgy hívják, hogy bérletigazolvány. Párszáz forintba kerül, igazolványkép kell hozzá. Annak a számát kell majd ráírni a bérletszelvényre.
2010. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidéket nem tudom, Budapesten kell hozzá, különben büntet az ellenőr.
2010. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miért nem elég h 10.ezerért megveszem a bérletet és van személyim? minek még ez a hülyeség is hozzá? Azért büntet meg mert teljes áru bérletet vettem? És nincs ilyen papír izém? kicsit vicces!
2010. szept. 14. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Dühönghetsz, de sajnos ez a szabály. Persze, hogy hülyeség, de akkor is meg kell venni, kell bele fénykép, ami elvileg nem lehet régebbi mittudomén hány hónaposnál és még azért is megbüntethet az ellenőr, ha nincs tollal ráírva a bérletszelvényre a bérletigazolvány száma.
2010. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt tudom, h megbüntethet azért és abban igaza is van mert kitudja ki vagy nem e cserélgetjül stb, de ez a papír hülyeség! :S na mindegy... ez mo...
2010. szept. 14. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, és még mocsok is van ennyiért a járatokon ;-(((
2010. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!