Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az emeletes vonaton hova...

Az emeletes vonaton hova lehetne rakni a csomagokat?

Figyelt kérdés

Eddig Flirt vonat volt az a járat amivel naponta járok haza (nagyméretű csomagtartóval az ülés fölött), most ettől a héttől emeletes vonatok járnak.

Nagyon szuper, végre nem egymás ölében ülnek az emberek, de nem jöttem rá még, hogy hova lehetne rakni ezeken a vonatokon a poggyászt?

Az ülés fölött csak nagyon mini fiók van, kb egy kézitáska fér csak be.


Hol van ezeken a vonatokon csomagtartó? Hova lehet rakni a csomagokat az utazás alatt?


2022. márc. 18. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nagy csomagokra tervezték ezeket a vonatokat, így nehéz ilyen helyet találni.

https://www.youtube.com/watch?v=Zq0yC-Nu4Oo&ab_channel=M%C3%..

0:52-nél az emeleten a korlát és az ülés között talán van hely egy bőröndnek.

1:09-nél is elég sok hely van egy nagy bőröndnek.

2022. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem bőröndöm van, hanem nagy hátizsák + kabát + sál + 1-3 szatyor, ezeket nem halmoznám oda csak úgy valahova. :(
2022. márc. 18. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lépcsőfordulóknál van egy kis holt tér, beugró, ott le tudsz pakolni , ahogyan a többcélú terekben is.
2022. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha szerencséd van, és nincs tele a vonat, akkor magad mellé. Ha tele van, akkor sehova. Ritka szerencsétlenül tervezték ezeket a vonatokat.
2022. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Írtam hogy nem halmoznám oda csak úgy valahova a padlóra a holmimat. :(

2022. márc. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!