Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mik azok a puklik a buszon...

Mik azok a puklik a buszon némelyik ülés előtt, amitől nem lehet lerakni a lábát rendesen?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Kerékdob. Ott vannak a busz kerekei.
2021. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De így kényelmetlen az ülés, barátom.
2021. nov. 4. 10:42
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Nocsak, mi ez a közvetlenség? Az üléskiosztást a megrendelő dönti el bizonyos keretek között. A kerékdobra szükség van, ellenkező esetben vagy nem lenne kereke a busznak , ami szerintem elég nagy hiányosság, vagy olyan magas lenne, mint egy tank, így meg órákat állna minden megállóban, mire le- meg felkászálódik mindenki.


Na , ezért van némi nehezen kihasználható tér , ahol jobb esetben sikerül úgy konfigurálni a teret, hogy az ülés a dobon legyen, de van, ahol ez nem megoldható. Nos, ott csökkenti bizony a lábteret.

2021. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Látod milyen barát vagy!
2021. nov. 4. 11:07
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez van, amikor anyu és apu testvérek.
2021. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Hintalow ***** válasza:
100%

Ès sokat isznak a csavarlazìtóra : D


Meg nèha beszáll a nagypapi is :D

2021. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Állhatsz is.
2021. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"De így kényelmetlen az ülés, barátom"

Állni biztos kényelmesebb nem? Ha meg annyira kényes vagy járj taxival.

2021. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ne ülj oda vagy állj, vagy ne buszozz. Egyébként a tervezők is tisztában vannak azzal hogy nem valami kényelmes, de nyilván minden helyet ki kell használni hogy elegendő ülés legyen, álló hely és az alacsony padlós buszoknál ezt el kell fogadni hogy ez ilyen. Tudom hogy kényelmetlen főleg egy magas embernek a közel 190 cm magasságommal egyszer ültem ilyen helyen és a térdem kb a számba volt, és így utaztam 50 percet. Tudom milyen ez, de ez sajnos ilyen. Oda azoknak érdemes ülni akik alacsonyak vagy gyerekeknek.
2021. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Bezzeg a régi buszok nem ilyenek voltak
2021. nov. 4. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!