Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Népligeti pályaudvarról...

A Népligeti pályaudvarról hogyan juthatok el leggyorsabban az ELTE természettudományi karához?

Figyelt kérdés
Az útvonaltervezővel nem sokra mentem, a válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 31. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felszállsz a metróra, elmész a Ferenc körútig (Újpest-Központ iránya) ott átszállsz a 4-es vagy 6-os villamosra (Fehérvári út/Móricz Zsigmond körtér irányba) és elmész a Petőfi híd Budai hídfő megállóhelyig.

Ott leszállsz át az aluljárón,(balra) és a fák között elmész 200m-t ott az ELTE TTK.

2010. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolónak igaza van, de van egy gyorsabb út - felszállsz az 1-es villamosra, annak a végállomása a légymányosi hídon van. átmész a hídon, és miközben gyalogolsz nézel jobbra előre - ott van a természettudományi kar.
2010. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom amit az első, de lehet, hogy valamelyik busz átmegy a Lágymányosi hídon és ott Budán gyalog kb. annyi mint a Petőfi-hídtól (az épülettől is függ).

Talán gyorsabb, nem tudom, de a busz ritkábban jár.

2010. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a 103-as átmegy a hídon!
2010. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Népligetből a 103-as busszal a legegyszerűbb! Az átmegy a hídon, és kb. 200 méterre a TTK előtt tesz le.
2010. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezer hála és köszi mindenkinek! :)
2010. szept. 1. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!