Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el népligetből a...

Hogy jutok el népligetből a Westend city centerhez?

Figyelt kérdés

A busz a népligetben áll meg, és onnan kéne valahogy eljutni a Westend-hez. Fontos!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 22. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

útvonaltervező?:D

amúgy én sem vagyok pesti, de tudnék mondani egy jó pár útvonalat :D

legegyszerűbb a 3-as metró xD

és amikor a faszi azt mondja "Nyugati pályaudvar", neked akkor kell leszállni a jobb oldalon, ha nem mondja, csak azt, hogy "Kőbánya-Kispest...végállomás..." akkor szállj le, és szállj fel a másik oldalon egy másik metróra xD azon már biztos mondja majd :D

egyébként meg, tényleg qrva egyszerű az egész :D nem is lehet eltévedni Pesten :D

2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 gykerdes33 ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy ha leszálltál a nyugatinál, a metróaluljáróból kétfelé is fel tudsz menni, célszerű jobbra elindulnod, azaz azon az oldalon ahol 3 mozgólépcső van (és nem 4)
2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 gykerdes33 ***** válasza:
100%
... ebben az esetben ugyanis pont a westend bejáratánál lyukadsz ki (ha felérsz a lépcsőről, jobbra indulj, és pár m-en belül ott lesz a bejárat)
2010. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Lényegtelen, csak azért linkeltem, hogy lássa, hogy ki van táblázva, nem fog eltévedni.
2010. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a 3-as metró a legegyszerűbb.

népligetnél lemész az aluljáróba, az újpest felé menő metróhoz lemész, kb középig elsétálsz, felszállsz a metróra, nyugatinál leszállsz, jobb kéz felőli mozgólépcsőn mész fel, ha felértél, jobbra lesz egy cipőbolt, az előtt elsétálsz, elnézel jobbra, és látsz egy üveg forgóajtót, az a westend bejárata.

ha hazafelé mész, kijössz a forgóajtón, jobbra indulj el, aztán bal kéznél lesz a mozgólépcső, azon lemész, és a kőbánya felé menő metróra szállsz fel (akkor jó, ha a metró végénél vagy), leszáll a népligetnél, felsétálsz a lépcsőn, elmész balra, és ott leszel a váróban.

ez a legegyszerűbb útvonal.

15 perc alatt ott vagy kb.

sok sikert!

2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na jó volt az OSG? én is kint voltam:D
2010. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!