Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Győrben hogyan tudok eljutni...

Győrben hogyan tudok eljutni a Széchenyi Egyetemre a vasútállomásról?

Figyelt kérdés
hanyas busz? honnan indul?
2010. aug. 10. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyalog 10 perc, kimész a vasútállomásról a város felé átvágsz a megyeházánál át a zebrán, aztán a sétáló utcán végig (Baross utca), annak a végén még mindig sétáló lesz csak kanyarodik jobbra aztán balra kiérsz a Duna partra (Dunakapu tér) ott lesz egy híd átmész rajta utána balra és ott lesz.
2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van az 20 perc séta is. Ha nagyon siettem egy előadásra (majdnem futottam), akkor értem be kb. 12-13 perc alatt a vasútállomásról az egyetemre. Amúgy a 11-es busszal tudsz oda eljutni a legkönnyebben. A vasútállomás mögötti Városháza (magas tornyos épület) mellett található megállóban tudsz rá felszállni. Amikor átment a busz egy nagy hídon (Mosoni-Duna felett), akkor kell jelezned és leszállnod. A buszról leszállva elindulsz tovább gyalog, majd pár méter múlva látni fogsz egy nagy építkezést és egy magas épületet. Az az egyetem.
2010. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2010. aug. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!