Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mostantól az 1-es villamoson...

Mostantól az 1-es villamoson járnak Combino-k is?

Figyelt kérdés
1-ik nap vártam az 1-es villamost az árpád hídnál, és nagyot csodálkoztam, mert Combino jött a Bécsi út felől. Reggeli csúcsidőben vegyesen fognak járni a Tatra villamosokkal? Erről tud valaki valamit?
2010. júl. 28. 21:45
 1/5 anonim válasza:

www.bkv.hu

sztem hívd fel őket, főleg ha nem régti fossal akarsz menni hanem új combinoval h azok milyen időközönként járnak.


am simán mehetnek sztem

2010. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez kocsiszínbe beálló menet volt szerintem.


Csak addig fog esetleg közlekedni, amíg a Körúti felújítás tart.

Utána csúcsidőben NEM JUT máshova Combino.

2010. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha felszálsz rá, és autómata bemondás van, akkor a BKV komolyan gondolja (csak hangkártyás járműveknél). Ha nincs(vagy vezető mondja) akkor valószínüleg csak teszt üzem, vagy kocsiszíni menet.


Bár szerény véleményem szerint, nem ártana Combino, ha sűrübben nem is de fél óránként egy. (látva a tegnap előtti esetet, amikor egy idős hölgy kosara maradt lent, mert mire a lépcsőkön felszállt, nem volt ideje a segítőkész embertől elvenni azt)

2010. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt gépi bemondás, hanem a vezető csaj mondta a megállókat. Viszont a villamos végigment a Bécsi úttól a Lágymányosiig! (Én az Árpád híd-tól a Népligetig járok rendszeresen)
2010. júl. 29. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, ott más fajta villamosok fognak járni
2013. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!