Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért használnak viszonylattáb...

Miért használnak viszonylattáblát a 42-es és a 62A villamoson?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Viszonylatpapírt!Utastájékoztatás céljából.Pölö a Bosnyákon jár a 3-assal közösen.Hol lennél szívesebben a Mexikóin vagy Rákosborzasztón?
2010. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én azt kérdeztem mért tesznek egy viszonylattáblát a szélvédő mögé és miért nem felül jelzik
2010. júl. 13. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a fennt található "Célfilm" (ez a neve) nem tartalmazta a 62A 42 és 62 viszonylatok végállomását. Azóta gyártottak újakat amiben benne vannak ezek.

Amúgy mostm ár kész van a 3. olyan TW6000-es villamos amiben Buse kijelzőkre cserélték ezeket a célfilmeket. (154 ez most is jár, 1522 betegeskedik, 1533 próbafutás alatt)

2010. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elsőnek üzenem, hogy Rákosborzasztón nem jár villamos.

Amire ő gondol az Rákospalota vagy Újpalota de az meg nem Rákosborzasztó., Rákosborasztó az a 17. kerület és igen egy kicsit másfele van :D

2010. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyre megy.Sose jártam arra és perpill nincs is arra dolgom olyan min 2 éven belül.
2010. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!