Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fél éve vezetek rendszeresen...

Fél éve vezetek rendszeresen - Veletek is szokott ilyen lenni vagy csak velem?

Figyelt kérdés
Megyek az úton lakott területen kívül (80 és 90 között) előttem "megjelenik" egy bringás vagy egy lassú traktor, és amint előzésbe akarok kezdeni, abban a pillanatban elkezdenek jönni szemből, vagy 20-an, bezzeg akik engem előznek, kanyargós szakaszon, azoknál totál üres a szembe sáv. Mindig eltelik vagy 5 perc, mire nagynehezen sikerül. Kanyarban nem merek előzni, mert azt úgy tudom, hogy tilos. És emiatt meg ég a pofám, mert ilyenkor mindenki azt hiszi, hogy szándékosan megyek lassan. Pedig nem, és én is utálok a másik miatt tötymörögni.
2019. júl. 14. 11:01
 1/6 Vortrex ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Ha jön szemből egy kamion és előtted teker egy biciklis, tudod hol fogjátok mindhárman beérni egymást? A kanyarban.
2019. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt az autópályán is sehol senki, utólérek egy autót és hirtelen akkor kezd előzni mindenki
2019. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen Murphy törvénye.. ez a tipikus esete annak amikor ha ráérsz minden lámpa zöld, ha sietsz akkor meg mindenki előtted van.
2019. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert szerinted az Ignis mögül nem látszik, hogy előtted megy egy böhöm nagy és lassú traktor?

Ezért ég a pofád? Szerintem nem vagy még érett az autózáshoz. Lehet tötymörögni, ha bizonytalan vagy. Nem gáz. Az nagyobb gáz, ha nem mered lepadlózni és tökölsz az előzésnél, majd félúton ér oda szemből egy kamion is.

2019. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg ilyen. :D Amikor előtted mindenki könnyedén megelőzi a bringást, mire te következnél, tuti, hogy jön szemből egy busz, billencs, teherautó, traktor stb. Utána meg beláthatatlan kanyarok következnek, mögötted meg gyűlnek a türelmetlen autósok. De vigasztaljon, hogy majd télen kevesebb bringás lesz az utakon.
2019. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Két perc tartalèk van a legtöbb ember útitervében, életében, napirendjében. Megvárod, míg tiszta a terep és nem mész bele kétséges előzèsekbe. Beláthatatlan kanyarban bringást előzni ugyanakkora baromsag, mintha ugyanott mondjuk egy autót próbálnál legyűrni. Ha belekezdesz, úgyis jönni fog a fás KRAZ.
2019. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!