Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudom megnézni, hogyha...

Hol tudom megnézni, hogyha bemértek a rendőrök, de a címemre semmilyen levelet nem hoz a posta?

Figyelt kérdés
Kicsit elbambultam és 50 helyett 65-tel nagy valószínűséggel be is mértek. De nem vagyok benne biztos mivel nem láttam,hogy melyik oldalra nézett a púkqertMilyen módon lehet ellenőrizni,hogy tényleg benne vagyok-e a rendszerben
2018. dec. 9. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
65-re még nem jön csekk. Nem tudod megnézni. Ha jön levél akkor lekaptak, ha nem akkor nem.
2018. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viccen kívül: Bemész a rendőrségre és megkérdezed. Ha nem mértek be, akkor megmondják, megbüntetni nem fognak a kérdésed alapján.
2018. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Úgy elhajtja onnan a kérdezőt a kapuból az első rendőr... Ez egy zárt rendszer, pontosan azért, hogy minél kevesebb ponton lehessen manipulálni az egész folyamatot. Éppen ezért nincs is sok rendőrségen közvetlen hozzáférés (vagy ha van is, azt nem használhatják az ilyen, merőben felesleges kérdések megválaszolására). Mert akkor már előkerülhet a boríték, telefonálgatás ide-oda, hogy hát “ O.-nak akkor már mégse menjen ki az a levél”, “de hát M. múltkor kisebb stikliért is többet adott”, stb stb. Nem vezetne ez így sehová.
2018. dec. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
0%

Azert mert volt ott trafi es te tegyük fel valóban gyorsan mentél és esetleg tényleg le is fényképezett akkor sem biztos hogy kapsz büntit mert lehet "értékelhetetlen" kép készült rólad(nem latszik rendesen a rendszam stb)

Amugy sem tudom mit kell ezen ennyire pörögni!Ha kapsz csekket jó,ha nem még jobb azt ennyi ez a történet!Ezt a "lekérdezest" meg felejtsd el mert ilyen nincs

2018. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

65-ért garantáltan nem fogsz csekket kapni. 66-tól van az objektív felelősség. (Kormányrendelet: "15 km/óra felett 25 km/óráig", vagyis 66-tól 75-ig 30 E.) Ráadásul, az általános lézerek hibahatára 3 km/h, vagyis 69-re vannak állítva, hogy a 69 az mindenképpen legalább 66-ot jelentsen, tehát, horribile dictu, elképzelhető még az is, hogy 71-gyel mész, és azt 68-nak méri a trafi, és nem küldenek csekket, mert nem bizonyítható, hogy a 68 az valójában nem csak 65 volt, amiért nem jár a csekk.

De még azt is vedd figyelembe, hogy szinte minden óra felfelé csal 5-8 %-ot. És a trafi nem a kilométerórádat figyeli, hanem a valós sebességedet.

Hogy még tovább fokozzuk a drámai feszültséget, képzeld el ezt a helyzetet:

Valós 71-gyel mész, a trafi 68-nak méri, az órád 10 %-ot csal (vezettem már ilyen céges autót), tehát lefilmeznek úgy, hogy te azt látod, hogy 78-at mutat az órád, és mégsem fognak neked csekket kiküldeni. :)

2018. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha bemértek és küldik a büntetést, majd abban lesz benne hogy hol és milyen kód alapján tudod megnézni.

Addig felesleges ezen görcsölnöd.

2018. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!