Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szöges autoguminak van valami...

Szöges autoguminak van valami hatranya?

Figyelt kérdés

Pl ha epp leolvad a jeg, akkor le kell venni, aztan ha ujra jeges az ut megint feltenni? Mert ez nem tunik tul kivitelezhetonek a reggeli kapkodasban..:)) (nem a hangja miatt, de pl rossz ha fennhagyom egesz telen?)

Nem vagyok gyakorlott vezeto, es ahol elunk, kb oktobertol aprilisig gyakran fagy persze nem egesz telen.

Minden tanacsnak orulok ezzel kapcsolatban.


2017. nov. 30. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Idehaza nem használhatod!
2017. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Magyarországon nem legális a használata. Svédországban, Norvégiában használják, de a legnagyobb ellenérv állítólag az, hogy nagyon koptatja az aszfaltot. Egyébként a vezetőre nézve más hátránya nem hiszem, hogy lenne (nem vezettem még szöges gumis autót). Mondjuk a komfortérzetre biztosan hátrányos, mert elég hangos.
2017. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, akkor nem jo helyen kerdeztem, nem tudtam, hogy Mo-on tilos, itt sokan hasznaljak (Norvegia).
2017. nov. 30. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem aszfalton drasztikusan csökken a tapadás, mert nem a gumi felülete hanem csak pontszerűen a "szögek" hegye érintkezik az aszfalttal. Többit meg leírták előttem
2017. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Amit te szeretnél azt úgy hívják, hogy hólánc.
2017. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aszfaltra erve egy darabig csuszik, de aztan kipotyognak a szogek.
2017. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha a holancra gondoltam volna, akkor azt irtam volna..


Elotte szolonak meg reszemrol ment a zold, a dolognak utanajarok.

2017. nov. 30. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy azt szeretnéd használni a szöges gumi helyett.
2017. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!