Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet, hogy a húgom már...

Hogy lehet, hogy a húgom már másodszorra csinál baleset mégsem szidják le? Ti engednétek vezetni?

Figyelt kérdés

Én már 3 éve vezetek balesetmentesen, semmi hiba nem volt, mégsem adják oda soha, csakha ülnek mellettem, mégis ordibálnak velem. Tavaly a tesóm belehajtott egy mély árokba, totálkárosra törte az autót, ott ültem mellette. Nekem fájt 2 hétig a hátom, karcolásos lett a karom, az arcom. Neki semmi baja nem lett, rendőrséget nem hívták ki. Aztán még velem ordibáltak, hogy az anyósülésről meg kellett volna akadályoznom. Azt se kérdezték meg, hogy hogy vagyok, vagy örültek volna, hogy nem lett nagyobb bajunk. Ha a gyerekeim baleseteznek, én nem az összetört kocsival foglalkoztam volna. Meg én intéztem mindent, véresen telefonálgattam, míg ő az útszélén sírt. Utána én voltam a bűnbak, mert miattam mentünk arra.

Utána meg azt hallottam vissza, hogy a hugicám mindenkinek azt hazudta, hogy én vezettem.

Tegnap belehajtott telibe a garázs

kapunak, mert rossz pedált nyomott.

Tök jó, hogyha én kérem nem mehetek el egyedül, vagy csak a szomszédba.

Mist megjegyeztem, hogy jó, hogy nem ültem mellette, mert megint én lennék a hibás. Erre, fogd be a szádat r.banc. Én egyszer a 3 év alatt elfelejtettem felkapcsolni a világítást, már lebondoztak.

Mindig olyankor csinálja a bajt, hogy el lehet sunnyogni, nem kell rendőr.


Tudom, hogyha majd lesz saját autóm, azt vezethetem. De neki már megrendelték a sajátot, mert hogy jár munkába.

Elegem van, közveszélyes a kisasszony, de fel sem fogja.


2017. aug. 17. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És most tőlünk mit vársz? Ha megadod anyád telefonszámát, én elbeszélgetek vele. Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy van ám egy másik oldala is az éremnek.
2017. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eljön majd a te napod, ha a saját kocsiját töri össze. Akkor kiállhatsz, hogy látjátok, ezt mondom évek óta...
2017. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként valószínű, hogy hugod a kedvenc. Így neki

többet elnéznek. Erre nem gondoltál még? Hiába teszel

bármit, ez így fog maradni.


Szedd össze magad, költözz el, vegyél saját kocsit,

aztán majd látják, hogy tévedtek (de persze bevallani

soha nem fogják).

2017. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!