Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szabájtalan parkolás?

Szabájtalan parkolás?

Figyelt kérdés

Van olyan weboldal, hely ahova fényképes bizonyítékkel be lehet jelenten/küldeni,, ha valaki szabájtalanul parkol, plusz kezdenek is vele valamit?

Válaszotokat köszönöm :)


2017. júl. 5. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Te ennyire ráérsz?

Semmi dolgod, csak hogy spicliskedj???

2017. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mivel a hülyéje az úttestre parkolt, nem rendesen belátható kanyarban, ami balesetveszélyes, plusz kint van egy megállni és várakozni tilos tábla. Igen szeretnék spicliskedni :)

Ráadásul 200 méterre van egy ingyenes parkoló.Igazán megérdemli azt a csekket ;)

2017. júl. 5. 14:16
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

szabáJtalan szabáJtalan szabáJtalan

2017. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vannak akik jobban ráérnek mint én :D
2017. júl. 5. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Elbújnál egy számítógép mögé???

Állj oda a kocsi mellé, és hívd ki a rendőröket telefonon! Ott a helyszínen megbírságolják azt, aki SZABÁLYTALANUL parkol.

2017. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Spiciliskedni szeretsz? Ész nélkül nehezen fog menni.

Ugyna hol kéne jelenteni?

Zöldségesnél? Nem

Tűzoltóságon? Nem

Kábeltévé ügyfélszolgálaton? Szerintem ott sem.

Általában, mégis, ki szokott ilyen ügyekkel foglalkozni? Rémlenek valami kék ruhás fickók, láthatósági mellényben, várj, hogy a fenében hívják őket... asszem rendőröknek, tehát akkor a rendőrségre kell menni. Esetleg a másik egyenruhás csapathoz, nekik több a szabad kapacitásuk: közterület felügyelet, nevezik még önkormányzati rendészetnek is, meg még ki tudja hogy. Településed weboldalán bizonyára fent van mindkét helyi szerv elérhetősége.

Arra azért vigyázz, hogy te nem vagy hatóság, és nincs jogod adatkezelést folytatni, és a kocsiról készült kép, dátum és hely információval együtt már kimeríti a jogosulatlan adatkezelést.

2017. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt köszönöm, hogy kijavítjátok a helyesírási hibámat.Másrészt, sajnos még nekem sincs annyi időm, hogy megvárjam míg kijönnek a rendőrök.De tudjátok mit, legközelebb inkább meghúzom az oldalát, az lehet hatásosabb mint ennyi savanyú ember között segítségre várni :)
2017. júl. 5. 14:29
 8/13 A kérdező kommentje:

Húha, oda ne szaladjak.Lehet ti is szoktatok tilosban parkolni, ezért ugrottatok úgy nekem?:D

Nem baj, éljen magyarország, a semmit tevők és "inkább hagyom a másikat szabálytalankodni" mentalítású emberek országa.

2017. júl. 5. 14:33
 9/13 anonim válasza:

igen velem elofordult

engem jelentett egy hozzad hasonlo


a kozteruleteseket hivta fel hogy ebben az utcaban ez a rendszamu gepjarmu szabalytalanul parkol

meghuztak -30k


tenkju

2017. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Engem is zavar, amikor valaki tahó módon parkol. Köszi a kollégának, aki jelezte, hogy őt sikeresen jelentették a köztereseknek, ezek szerint megéri jelenteni, hatásos! :) Ez jó hír. (Mármint persze nem a tahó parkolóknak, hanem a szabálykövető, jóérzésű embereknek.)


Ja, és igen: amikor még volt kocsim, sosem parkoltam tahó módon tilosban, meglepő, ugye? :) Inkább odébb mentem párszáz méterrel, és nem voltam lusta visszagyalogolni.

Különben meg Budapesten tök felesleges kocsit tartani, én is eladtam a sajátomat; főleg akkor felesleges, ha nem vagy képes tisztességes, szabálykövető módon használni.


Egyébként sokat elmond erről az országról, hogy ha valaki egészséges civil öntudattal be akarja tarttatni a szabályokat, akkor a közvélemény szerint az "spicliskedés", ezzel szemben a szabálytalankodás viszont tök rendben van.

Na EZÉRT tart itt ez az ország - a mindennapi bűnözés, mutyizás, lopás, korrupció, antiszociális tevékenység elfogadása miatt.

2017. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!