Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Emiatt lehet bajom utólag, a...

Emiatt lehet bajom utólag, a rendőrségileg?

Figyelt kérdés

Kedden este 11 fele hazafelé tartottam, és fáradságomban kicsit elbambultam, előttem meg állt egy fekete Ford Expoler(?) terepjáró, vész fékeztem, de nekikoccantam.

(szégyellem is, mert sosem fordult elő hasonló velem)


Kiszálltam, nekem eltört a lökhárítóm, neki meg csúnyán lejött a festék a kocsijáról, de látszólag nem tört,vagy horpadt be.

A sofőr kiszállt, és itt már furcsa volt, mert sötét volt, de ő napszemüveget,baseball sapkát viselt, ami szinte takarta a napszemüvegét is úgy előre húzta, és kapucni volt rajta.(ahhoz képest meg meleg volt)

Amikor kiszállt, kezet nyújtottam neki, de ő ezt nem viszonozta, csak nézte a kocsiját, leguggolt mögé, vizsgálgatta a sérülést, én meg nagyon zavarban voltam, nem is tudtam mit mondjak, csak néztem őt,hogy mire jut.

Úgy fél perc után felállt, vakarta a tarkóját egy kicsit (mint aki gondolkozik), majd, rám nézett (legalábbis felém fordította a fejét), én meg megkérdeztem,hogy kitöltsük e a papírokat, de annyit mondott,hogy nincs semmi gond, még tenyérrel "simítgatta" a sérülést, aztán kezet nyújtott.Meg is kérdeztem,hogy biztos e, ő meg mondta,hogy biztos, majd visszaült az autójába, és elhajtott.(teljesen nyugodt volt, a hangja is, nem idegeskedett)


Több ismerősömnek is elmeséltem, és többen is ismerik őt látásból, azt mondják,hogy idióta, állítólag télen-nyáron ezt a kapucni+napszemüveg+baseball sapka kombót viseli, és valahol a környéken lakik.Az egyik munkatársamnak az osztálytársa volt, ő is azt mondta,hogy jó ember, de pszichiátriai esetnek mondaná.


Számomra ez szürreális élmény volt, nem tudom hová tenni, és még most is idegeskedek kicsit.Nehogy kitaláljon valamit, főleg ha tényleg valami kattant ember, még a végén idejön, vagy a rendőrségen úgy adja elő,hogy elhajtottam.

(képeket kellett volna csinálnom, tudom, de nem jutott eszembe)


2017. jún. 8. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja a rendszámodat, akkor nem lesz semmi. De egyébként se szerintem, mert nem töltöttetek ki papírt, így senki nem tud semmit se bizonyítani. Meg gondolom, hogy a hatóság is tisztában van vele, hogy "fura" ember...
2017. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavarta volna, akkor már lehet, hogy hullazsákilag lenne bajod, nem rendőrségileg :o) Vagy valamelyik Pamkutya volt?
2017. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy körözik a csávót vagy valami ilyesmi dolog ezért nem akart ilyen dolgot. Egy normális ember kitölteti a papírokat, hiszen azt újra kell festeni, mert utána csak rohadni fog az egész. Vagy lehet, hogy milliomos és neki mindegy. Megoldja magától is. Például, ha mondjuk olyan gazdag lennék nagyon engem sem érdekelne a biztosító, mert mire fizet. :D
2017. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ezzel a ruházattal/viselkedéssel és még az autóval csak jobban felhívja magára a figyelmet...na meg ha ilyen öltözékben egy nyári éjszaka közepén bemegy bárhová, szerintem rögtön megnyomják a pánik gombot.
2017. jún. 9. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő mondta, hogy rendben vagytok, nem te menekültél el, innentől mi bajod lenne? Ha utólag ki is találná, hogy nem így volt, nem tudja bizonyítani, két állítás áll egymással szemben, hiszen ezek szerint tanú nem volt.
2017. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!