Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2013-tól vam B kat. Jogósítván...

2013-tól vam B kat. Jogósítványom. Azóta egy kezemen megtudom számolni hányszor vezettem. Fėlek ės stresszelek mikor a volánnál ülök. Mit tegyek? Mert most kėszülök autot venni.

Figyelt kérdés
Azt gondolom hogy menne a vezetės, ha nem stresszelnėk. A kresztáblákra meg nem tudok koncentrálni (figyelni) mert annyira elvonja a figyelmem a vezetės. Az ėszakai vezetėsről meg ne is beszėljünk.
2017. máj. 24. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ne vegyél kocsit, minek? Hogy kaptál egyáltalán jogsit?
2017. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs rosszabb egy hatarozatlan, tesze-tosza, felo sofortol, igazi balesetveszely-forras.
2017. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak, hogy valami konstruktív válasz is legyen:

4 éve van jogsid, és keveset vezettél, ez a tényálladék. A jogsi csak egy papír, tudást, önbizalmat, határozottságot és főként reflexeket nem ad. Nem szégyen jogsival a kézben felfogadni egy oktatót, aki ad neked plusz órákat, melletted ül, kivédi, ha vakhangyázol. Nem te lennél az első. Azon kívül, nem csak közúton lehet vezetni. Sok olyan helyzet van, amit önmagukat biztos kezű sofőrnek vallók se tudnak kezelni, ha hírtelen találkoznak vele. Kevés olyan sofőr van, aki elmondhatja, hogy már mindennel találkozott. Gyakorlat, gyakorlat, akarás, egészséges önbizalom (nem öntetltség) és határozottság. Ez a vezetés kulcsa. Ha a határozottság nincs meg, akkor cseszheted. Amíg agyalsz, hogy pl "beférek-e oda", vagy "megeleőzhetem-e" stb, addigra "elmúlik a helyzet". Tizedmásodpercek alatt kell döntéseket hozni. aztán nyilván vannak olyanok, akiknek nem való a vezetés, mint ahogy vannak olyanok, akiknek meg más nem való. Ezt neked kell tapasztalni. Próbálgatni kell, nem csak hagyni porosodni a jogsit. Ha meg nem megy, akkor hagyd a francba, ilyen is létezik, van busz meg taxi. Én pl mások szerint jól vezetek (magamat nem szeretem megítélni), MÉG nem volt nagyobb balesetem saját hibámból (koccanás, rátolatás, stb az volt, de hazudik az, aki azt állítja, hogy nem ma kapta a jogsit, és sose balf@$zkodott el semmit), de sose tudni. Szeretnék még 50-60 évig vezetni, az alatt meg bármi megeshet (taxis vagyok)

2017. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél órákat egy autósiskolában.
2017. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a #4 is írja. Felhívod a közeli autósiskolát és elmész pár órára vezetni. Közben meg elindulsz gyakorolni egyedül is, olyan környéken amit ismersz. Ilyenkor megkérsz egy ismerőst hogy menjen veled és figyelje a vezetésedet.
2017. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kapcsolj át "leszarom üzemmódba",ez csak így megy.Nyílván az autóstársaid váltják ki benned a szorongást hisz a sok marha képes még a mentőt is letúrni az útról.

Dudáljon csak,villogjon,integessen.És?

Az elején én is ráparáztam,mamár szívatom ahol lehet a sok idegbeteg marhát...XD

2017. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!