Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudnak normális...

Miért nem tudnak normális fekvőrendőröket csinálni?

Figyelt kérdés
A fekvőrendőröket az ott lakók védelmére találták ki elvileg, de a mi életünket is megkeseríti (meg azokét is akik nem itt lakók de erre jönnek). 2 is van rögtön egymás után, elméletben 50-el lehet haladni, de a fekvőrendőrhöz 5-re le kell lassítani és még úgy is hatalmasat emel az autón, jól megdolgozza a futóművet, teljesen feleslegesen. Ennek mi értelme van?
2017. ápr. 25. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Hogy ne lehessen száguldozni az adott szakaszon...

Szerintem teljesen rendben van, aki emiatt sír az hülye :D


Sok helyről (iskolák előtt) még így is hiányzik...

2017. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezt azok mondják akiknek nincs autójuk, de ők az autózást is betiltanák ha rajtuk múlna.
2017. ápr. 25. 16:26
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

képzeld van autóm és sosem okozott gondot a fekvőrendőr pedig itt a faluban akkora van mint egy kisebb hegy...


de adok egy jó tippet! :)

fék! hasznos tud lenni fekvőrendőr esetén

2017. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Ez olyan dolog, hogy sokszor túlzásokba esnek, nálunk van egy pont utca végén, mindennap átmegyek rajt, bármilyen lassan megyek, koppanik a futómű... Nem én vagyok így vele egyedül.

A legnagyobb gond, hogy ahány hely annyiféle van, ha lenne egy normális szabvány amit használnának, és értelmes tempoval áthajtva rajta nem olyan érzés lenne mintha egy kátyúba menne az ember 80-al akkor nem lenne semmi gond velük.

2017. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is rossz megoldás.

Szétcseszi a futóművet, koptatja a féket, kuplungot, növeli a helyi légszennyezést.

De a legrosszabb, hogy a mentőnek is le kell lassítania, főleg, ha sérültet is szállít.


Az útszűkítés (pl. virágládával) szerintem sokkal jobb megoldás a száguldozás visszaszorítására.

2017. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
nem matchbox-ot kell venni 13-as kerekekkel és nem fog koppanni a futómű :D
2017. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
2013-as 3-as BMW-n szerinted mekkora kerekek vannak? Ennek tud koppanni, olyan a fekvőrendőr itt, akkor kíváncsi lennék egy olcsóbb kategóriás autóval milyen lehet rajt átmenni...
2017. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Én is utálom a fekvőrendőröket, sokat vezető, sportfutóműves autó tulajaként, DE:

Mindenképpen hasznos dolog. Mert a kisutcákban döngetnénk 50-60-al, ismerjük be, sokan még többel is. És így lehetetlen a beláthatlan, szűk kereszteződésekből kijönni biztonságosan. De ha 10-el megy mindenki, akkor már okésabb a helyzet.

2017. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Nekem ezért van városon is terepjáróm. Nem is csodálom, hogy sokan SUVokat vesznek.
2017. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Végül is, akkor aszfalt se kéne, menjen mindenki terepjárókkal...
2017. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!