Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elofordult mar veletek, hogy...

Elofordult mar veletek, hogy a fek helyett a gazra leptetek?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve es nem ertem mi tortent velem de az elmult par honapban sajnos ez tobbszor is elofordult. Mar rettegek a vezetestol. Nem friss a jogsim es nem az elso kocsim. Meg soha ezelott nem csinaltam ilyet es most nem tudom hogyan lepjek ezen tul mert mindig azon kattogok,hogy mi lett volna ha .....
2017. márc. 23. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ez az amerikaiak nagy szokása.....bar el nem tudom kepzelni hogy lehet a fek helyett a gazra lépni....
2017. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszek ilyesmire, mert 20+ éve vezetek, és párszázezret lenyomtam, szóvl álmomban sem keverném össze. Legalábbis nem emlékszek még ilyesmire.

Nem akarlak megijeszteni, de egy ismerősömnek így ment neki egy idősebb úriember, hogy fék helyett a gázt nyomta, aztán bepánikolt, nemhog levegye hamar a gázról a lábát, hanem még nyomta tovább. Ott helyben is mondta, hogy valami betegsége van és nagyon sajnálja, stb. Nem is vezet azóta tudtommal. Remélem nálad nem erről van szó, csak lehet hülye a pedálelrendezés az autóban, vagy ilyesmi.

2017. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20+ eve vezetek en is es eddig en sem ertettem,hogy lehet ilyet csinalni de most mar nekem is sikerul. Borzaszto erzes.
2017. márc. 23. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1x igen, pont drift közbe, oszlop lett a vége...

Keresztbe ment már a kocsi, elvettem már mindent, mivel csúszott rendesen íven, jött az egyenes fékkel egyenesbe akartam hozni, erre gázt nyomta, megijedtem, hogy mivan, miért nem azt csinálja amit kéne, erre erősebben nyomtam szóval padlógázt, erre természetesen elindult a másik irányba beprödűltem és oszlop lett a vége, ez kb. fél sec alatt...

2017. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!