Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek a kátyúba?

Mit tegyek a kátyúba?

Figyelt kérdés

Szóval: A házunk előtt már több mint 1 éve van egy kátyú.

Eddig nem nagyon zavart mert kicsi volt, de mostanra már kimosta az eső, megnagyobbodott.Kb. 1méter átmérőjű (kör alakú), és 40 cm mély...

Tehetek bele valamit? Téglát+törmeléket? Vagy ne is foglalkozzak vele? Végül is nem az én feladatom.lenne betemetni...De hát mégiscsak zavar.

Valakinek van ebben tapasztalata esetleg?

MIt tegyek?


2017. márc. 10. 14:28
 1/8 kovpet ***** válasza:
100%
Talán a Közútkezelő az illetékes, jelentsd be. Ne barkácsolj, mert ha baleset lesz, a végén még te viszed el a balhét.
2017. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már egyszer megcsináltak, valami apró kavicsokat szórtak bele, de 1 hét után már nem volt benne semmi.
2017. márc. 10. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kezelésében van az út, ezen az oldalon vannak telefonszámok és email címek, ahol bejelenthető, és javítják, a méretéből adódóan remélhetőleg előbb, mint utóbb.

De az előző hozzászólásodból látom, tudod, kit kell értesíteni.


Mindenesetre be lehet jelenteni újra, hogy az előző látszatmegoldás nem javított a helyzeten.


Plusz egy lehetőség, a miniszterelnök gyerekének nem arrafelé lesz a lakodalma a közeljövőben? Mert akkor csak a lakodalomig kell várni.

2017. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kiöntöttem kimaradt flexi kültéri csemperagasztóval. Jobban tart mint amit a jómunkásemberek bitumeneskaviccsal javítás címen véghezvisznek.
2017. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem egyedi probléma. Kis hazánkban nem kátyúkkal tarkított út van, hanem úttal tarkított kátyú.

Én már sokadszor szóltam be és persze nem jöttek ki. Ültettem bele muskátlit. Komolyan. Egyszer majd elszégyelli magát az illetékes.

Amilyen mély, jövőre talán próbálkozom a krumplival - de ez csak vicc.

2017. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a kisebb utcák karbantartása a helyi önkormányzat hatásköre. Jelentsd be ott is.
2017. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, az átmenő főutak kivételével az önkormányzat (ill. az általa megbízott cég) az illetékes.

Ha folyamatosan jelentgeted, egyszer talán megunják, és megcsinál(tat)ják.

2017. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te csináltatod meg, akkor megbírságolhatnak. Vicces de megtörtént már egyszer Magyarországon. Hely útkezelő, ha nincs akkor Önkormányzaton az útügyi főeladónak jelentsd be.
2017. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!