Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valószínűleg ez egy fincsi 50...

Valószínűleg ez egy fincsi 50 ezres tétel lesz? Mikor kaphatom meg a sárga csekket?

Figyelt kérdés
Kocsonya feszt. Miskolc.Szombat éjszaka, háromnegyed 1 kor jöttem haza. Full köd, semmit nem láttam. Eltévedtem a városban. Aztán ugye ez a piroson áthajtás. Vagyis gyanús. Piros volt a lámpa, de úgy emlékeztem, hogy a zöld egyenes nyíl ott van. Aztán talán mégsem, mert mikor átmentem, akkor a gyalogos már félig a zebrán volt, úgy kerültem ki ott. Hirtelen hallottam a rendőrségi szirénát a semmiből. Mentem tovább, nem láttam, hogy jön mögöttem. Majd 100 m múlva újabb piros. Megálltam. Beállt mellém a rendőrautó. 10 mp múlva oldalra nézek, valami papírt írt a sün, biztos nem totót vagy meghívót töltött ki...Aztán nem is szólt, hogy szálljak ki, elviharzott zöldnél mellettem, de kb 100 al mehetett le egy sikátorba. Készüljek a drága mulaságra?
2017. febr. 20. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így semmi.

Térfigyelő ködben nem lát, ök meg nem szedtek ki.

2017. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad....ez már paranoia.....
2017. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!