Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bicikli külső gumi hány km...

Bicikli külső gumi hány km alatt kopik el?

Figyelt kérdés
arra volnék kíváncsi ha egy 27 colos 1, 1/4 es országúti külső gumival hány ezer km-t lehet menni míg el nem kopik? tudom függ a külső minőségétől, egy középkategóriásról beszélek

2017. febr. 14. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az átlagos gumiké 2-5 ezret bírnak átlag használat mellett, még a prémium gumik 10 ezer km-ert is elmennek.

Pl. egy Continental gumi 10x tovább bírja, mint egy piaci 1000 forintos külső.

De ez sem fix. érték, hiszen hiába van mondjuk csak 1000 kilóméter egy külsbe és hiába van még rajta minta, ha idő előtt a gumi anyaga elmálik azt már cserélni kell.

2017. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez előtt egy olcsóbb kategóriás gumiim volt. Egy mázsa körül vagyok és szeretek intenzíven fékezni. Így 1500-2000km alatt már slikre kopott.

A mostani Continental gumim kevésbé kopik, de igaz, hogy erre jobban is vigyázok.

2017. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!