Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tanácsoltok? Szerintetek...

Mit tanácsoltok? Szerintetek is kérjek új oktatót?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve lesz már, hog vezetek, és úgy érzem, hogy meg tudnám már csinálni, de az a baj, hogy nincs türelme hozzám, folyamatosan kötegzik, beszólogat, azzal fenyeget, hogy megbukok a vizsgán, és mindig azzal kezdi, hogy "Nem bántani akarlak, de ez és ez és ez" és itthon mindig szomorúan készülök fel, és szomorúan is érek haza, sokszor az órán is a sírás folytogatja a torkomat.
2017. febr. 9. 09:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és arról nem is beszélve, hogy nem ezért költöm el 2 havonta a fél fizetésem.
2017. febr. 9. 09:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem jössz ki az oktatóval, kérj másikat! Nem bántani akarlak, de ha fél év alatt nem sikerült letenni a vizsgát, akkor nem csak az oktatóval van baj.
2017. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És amiket mondd, amilyen hibákra felhívja a figyelmedet, az szerinted nem jogos?

Az oktatók 90%-as ilyen stílusú. Csukott szemmel is elvezetnek már a jobb oldalról is, nem tudják úgy átérezni, hogy egy kezdő mit bénázik számukra tök egyszerű dolgokon.

Rengeteg ilyen van. Amikor jártam vezetni, senki sem volt, aki elégedett lett volna az oktatójával, pedig nem ugyanahhoz jártuk mind.

Én sem élveztem a vezetést, sőt utáltam órára menni. De végül is megtanultam, sikerült. És lehet, hogy jó, hogy szigorú tanárom volt. Lehet, hogy nem ment volna így, ha egy kedves, engedékeny oktató lett volna.

2017. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig kellett volna lecseréld, ha amúgy sem szeretted, hogy hogy áll hozzád, meg a vezetésedhez. Viszont, az is megtörténhet, hogy azért nincs türelme hozzád, mert már ezredjére ismétli el ugyanazokat a hibákat. Persze, nem akarlak hibáztatni, távol áll tőlem, de mivel semmi konkrétumot nem mondtál, ezt is feltételezhetjük. Egyszer, talán kétszer engem is fojtogatott a sírás, mivel tök figyelmetlen voltam, és alapvető dolgokat rontottam el, sőt egyetlenegyszer, amikor tényleg sz*r napom volt, véletlenül leálltam vitatkozni az oktatóval, mert azt hittem, helyesen néztem a parkolásnál a szögeket, holott nem. Az oktatóm nekem is mondott dolgokat, engem is leszidott, amikor megérdemeltem, ennek ellenére mindig szívesen mentem vezetni, és szerettem is, ahogy tanított. Itt most azt akarom mondani, hogy légy picit figyelmesebb, nézd meg mit hibázol, hogy következő alkalommal elkerüld, és ami a legfontosabb, légy magabiztos. Szólj az oktatódnak, hogy akarsz vizsgázni, és miután beírt, adj bele mindent, hogy sikerüljön.

Mindezek ellenére, ha te mégis úgy érzed, hogy váltani kell, nyugodtan válts, csak ennyi idő után lehet nem a legtanácsosabb. Sok sikert!

2017. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak le akar húzni pótórákkal és a fél évet elnézve sikerült is neki..
2017. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!