Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2. csoportú orvosi kell külön...

2. csoportú orvosi kell külön C-re és külön E-re is?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a 2. csoportú orvosit de láttam, hogy a doki a gépbe csak a C kategóriát írta be, most akkor kell majd külön az E-re is?
2017. jan. 18. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell! E-re is jó lesz majd.
2017. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! És ez meddig érvényes, tehát ha pl. 1 hónap múlva kezdem el a jogsit, akkor is érvényes lesz még?
2017. jan. 18. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában, ha nincs semmi extra korlátozás, akkor a 2-es 5 évig érvényes.


De amikor ott vagy a dokinál, akkor miért nem kérdezel?

Ha többek között üzemorvos, vagy tök mindegy, akkor ilyen alapvető dolgokat tud.

2017. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kategória érvényességnél az orvosi kiállítási dátumát veszik alapul. Szóval az orvosid bőven elég ahhoz, hogy megcsinálj mindent. Azt viszont nyugodtan könyveld el magadban, hogy 1 évet bebuktál a dolgon. Első jogsinál sajna ez van.

Illetve most bevezették, hogy a jogsi érvényességét hozzáigazítják az ember születési dátumához. (Egy újabb korszakalkotóan zseniális ötlet.) Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy valóban a jogsi érvényességével szórakoznak, vagy a kategóriákkal is. Ugye hivatásosnál a kettő nem ugyanaz és ha a kategóriát is eszerint módosítják, akkor én jelen állás szerint még plusz fél évet buktam a dolgon.

(Nem világvége probléma, de azért bosszantó.)

2017. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!