Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon direkt állnak rám?

Vajon direkt állnak rám?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk parkolásnál hozzáérek a vonalhoz, már akkor is sokszor van, hogy valami kis kocsival az ő sávjának felőlem eső részén áll meg, úgy, hogy alig marad hely nekem ajtót nyitni. Mindig távol állok a bejárattól és 1000 sokkal jobb hely van. De mégha a saját sávja közepén vagy másik oldalán állna akkor is szabályosan parkolna, de nem, ő pontra mellém áll. Vajon így akar büntetni? :D
2016. szept. 4. 13:07
 1/8 Mosqu!to ***** válasza:
Szerintem picit túlreagálod! :)
2016. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt.Azért oké,hogy ott a vonal,de elég hülyén állhatsz be,ha hozzáérsz.Akkor a másik oldalon egy csomó hely kimarad.Próbálj középre állni,hogy mindenkinek legyen helye.
2016. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem betegesen félsz attól hogy rányitják a kocsidra az ajtót.

Azért áll közelebb hozzád mert pl 2 autó közé áll be és könnyedén ki akar szállni a melletted parkoló, tehát a parkolóhely jobb olalára áll és a bal oldalon könnyebb kiszállni.

2016. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazodj a bal csíkhoz te is és nem lesz ilyen gondod. Egyébként az ilyen birka szokás idehaza ,hogy oda állnak a másik mellé akármilyen messze parkol és rengeteg a hely. Értelme semmi,de mindenhol megfigyelhető.Biztos fél a kocsi egyedül.
2016. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én mindig seggel tolatok be és orral állok ki, a vezető ajtó felöl hagyok több helyet.

Így a többség aki orral áll be és seggel tolat ki azt hiheti rá állok direkt de nem.

Közel 2tonnás kocsim van tehát nem kicsi :)

Utálok közel 5méteres döggel kitolatni, azért tolatok inkább befele.

2016. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Néha van hasonló érzetem. Inkább távolabb állok meg én is.


Hacsak lehet tolatok - kivéve ha sokat kell a csomagtartóba pakolni - a profik mindig tolatva és tükörből parkolnak, megszoktam a kamionnal. Figyeld meg, aki orral áll - tisztelet a kivételnek - gyakrabban áll ferdén, épp ahogy lefulladt neki, úgy hagyja.


Háttal pontosabban lehet odatenni, kicsit nagyobb helyet hagyok a bal oldalon, hogy könnyen kiszálljak. De sokszor így is nekib.sszák az ajtót.

2016. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy túlreagálom, de tényleg annyira rám állnak, hogy résnyire bírom az ajtót kinyitni. Nagy autóval járok, feltételezhetik, hogy férfi vagyok. Ha az lennék, nem bírnék beülni. De 50 kg-s nőként meglepően kis helyeken is beférek, nem kényelmetlenség résnyire nyitott ajtónál lapjával beszállnom, így velem nehezen baszarintanak ki. Biztosan ők is látják, hogy alig van hely a két autó között és nem zavarja őket, ezért gondolom, hogy direkt csinálják. Tény, hogy úgy állok be, ahogy épp sikerül lendületből, de a bejárattól messze, nehogy ez zavarjon bárkit is. Sokkal közelebb is lenne bőven hely. Pont a hülyék miatt állok távol, de ők megtalálnak a semmi közepén is. :D Ha olyan helyen parkolok, ahol kevés hely van mindig odafigyelek, hogy mindkét oldalon lévő parkolótársam kényelmesen elférjen. Soha nem állnék rá senkire, akkor se ha keresztbe áll be. De vannak azért önbíráskodó emberek, ezért is gondolom ezt a rám állást is direktnek. Kb. "Nézd meg nem bír egyenesen beállni a barma, na majd most megmutatom neki. Majd ha nem bír beszállni majd rájön, hogy,hogy kell normálisan parkolni."
2016. szept. 4. 18:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ezt mindig kis autósoktól kapom. Más nagy döggel még soha nem álltak rám. Pedig a kicsiknek lenne helye bőven saját részükön belül, tőlem normál távolságra állni. De nem.
2016. szept. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!