Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Agydinamós első lámpa usb...

Agydinamós első lámpa usb csatlakozóval létezik?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amivel az okos telefonomat is tudom tölteni menet közben. Mivel az agydinamó termeli az áramot ha a lámpa nem világít!Azaz az első lámpa hátsó részén egy usb csatlakozási lehetőség van!

2016. aug. 2. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem is a lámpába dugod, de létezik olyan eszköz, amiről tölteni lehet. Pl. a Bike2USB. Az energiát (agy)dinamóból nyeri célszerűen, s világítás mellett USB töltést is biztosít.

De én inkább a mobil energiaforrást preferálom, mert nem kell semmit gányolni. Hátránya csak akkor van, ha sok energia kell, mert egy idő után lemerül. Nem világmárkát, de jót pár ezer forintért is lehet kapni.

2016. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Erősen kétlem, hogy elég energiát elő tudnál állítani, hogy megmoccanjon a telefonod.
2016. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig tud adni rá töltést, miközben a lámpa is világít. Nekem csak a szerelgetés miatt nem kell.
2016. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 demizson1 válasza:
Igen létezik USB töltő csatlakozóval ellátott lámpa. [link]
2022. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!