Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A gyorsforgalmira miféle...

A gyorsforgalmira miféle "állatfajok" hajtanak fel?

Figyelt kérdés

Nem sokat járok a gyorsforgalmin, de a napokban hajnali kettőkor arra volt dolgom...én sem vagyok egy szent, így 100-120-al indultam neki, és komolyan mondom, 5-6 autóból álló sort csináltam, majd amint lehetett zárón, meg mindenhol előztek, míg végül egyedül maradtam.

Csak pislogtam, de azért a 120 sem volt lassú,főleg azon az úton...


2016. júl. 8. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

"miféle "állatfajok" hajtanak fel?"


Pont olyanok mint te!

Csak még nálad is jobban siettek...

2016. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem érzed te is a válasz hasznosságát :)
2016. júl. 8. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem sokat jársz városon kívül ugye? Már egy sima műút is versenypálya, még a legkisebb 1 literes vasakkal is padlógázzal tolják, nemhogy a gyorsforgalmin. Aki betartja a sebességkorlátozást az komoly forgalomlassító akadálynak számít, amit záróvonalon, keresztbe-kasul meg kell előzni. Majd megszokod.
2016. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
A gyorsforgalmi eleve 90-es. Nappal a papikák tépnek rajta 70-nel, éjjel meg a récserek és a taxisok 140-nel. Néha van versenyi s, hogy ki az aki előbb fordul meg a Vecsés-KÖKI-Vecsés útvonalon.
2016. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Hát ha lehet menni, akkor miért ne menjünk?
2016. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Más helyeken járhatok, mint a 3. hozzászóló, errefelé is van persze pár őrült, aki a főúton a 90-95-tel haladókat akkor is előzi, ha folyamatosan jönnek szembe, de a többség normálisan megy. Szerpentinen, ahol sokáig tényleg veszélyes előzni, is inkább kocsisort szoktam látni a tötymörgők mögött...

De persze sokan sietnek, minél nagyobb útról van szó, annál inkább. Gyorsforgalmin s autópályán nem kell meglepődni ezen s persze másutt sem. Csak éppen nem azt tapasztaltam, hogy a népek zöme száguldozik. Sokan igen, sokan nem.

2016. júl. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző lehet, de én az országban mindenfelé szoktam autózni.

Mindenhol annyival megyek amennyivel szabad de nem óra szerint hanem egy pontosabb GPS szerint. Ekkor nagyon ritka az hogy valaki ne előzne meg bárhol bármilyen napszakban. Ha utolérek egy másik autóst és megelőzném mert konstans végig a megengedettel megyek, akkor 5 perc múlva már az is jön és elhúz mellettem utána eltűnik a látóhatáron.

Ezzel az egésszel nincs bajom mert legalább engem kevesebben tartanak fel.

2016. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok mindenkinek, aki 120-as tempóval tép az ország egyik közismerten legveszélyesebb útvonalán, ahol minden évben tucatnyi súlyos vagy halálos kimenetelű baleset történik egy alig néhány kilométeres szakaszon. Végig szalagkorlátok közé vagy szorítva és ha bárki elbåsz valamit, kész a frontális ütközés, mert menekülésre nincs esély.
2016. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Kíváncsi lennék, ki és miért pontozta le a 8-as választ. Lehet, hogy évente nem 6, hanem 7 súlyos/halálos baleset van ott? Mert akkor bocs a pontatlanságért.
2016. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Nyomják neki mert nyomhatják..Több trafipax kellene és nem ilyen nevetséges véda fixek, amikről mindenki tud már -hanem mobil mérések vagy látványos dobozok mindenhol -amiben nem tudhatod van e éles műszer vagy nincs, az a legjobb .
2016. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!