Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Petőfi hídon kerékpárral - hol?

Petőfi hídon kerékpárral - hol?

Figyelt kérdés

Ti hol közlekedtek/nétek kerékpárral a Petőfi hídon?

Ugye a gyalogos rész egyrészt nem kerékpárút (a kerékpáros infra véget ér a felhajtónál), kicseszett keskeny, alacsony a korlát, átverés.

Az úttesten pedig úgy lecentiznek, hogy az orrszőröm is beleőszül, viszont legálisan ott lehetne csak menni.


Autós vs. bringás, HURRDURR KÖCSÖGAUTÓS/KÖCSÖGBRINGÁS HÖRPDÖRP idiótaságot kérlek mellőzzük! :)



2016. júl. 7. 15:41
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
62%
Amikor arra jártam, az úttesten tekertem át. Lehet, hogy azért, mert nincs a fővárosban helyismeretem és nem tudtam, hogy ott ez olyan bonyolult lenne...
2016. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogi/kresz szempontból te jártál el helyesen, csak ugye nettó életveszély.
2016. júl. 7. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Jardan, de figyelek a gyalogosra. Lassitok, messzirol csengetek.


Egyszer gyalog mentem, nekem jott egy bringas hatulrol, ilyen sekkfejek is vannak. Hiaba csukod be a szemed.


Az az uttesten veszelyes az auto miatt, de a jardan a bringa jelenti a veszelyt.

2016. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
27%
Erről beszélek. Mivel nem ismerem a hidat, ezért nem tűnt fel, hogy életveszélyben vagyok. Csak egy szokásos főútvonali szakasznak tűnt...
2016. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
0%
Én a Lágymányosin megyek, bár azért a Petőfi sem hiszem, hogy olyan halál lenne.
2016. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
0%
Ma jártam arra. Felvezet a bicikliút a járdára, de nincs bicikliút vége. Igaz, más sem :)
2016. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni. Lehet struccot játszani, és homokba dugni a fejedet. Nagyon sokan a járdán mennek. És néhány kerékpáros bizony közveszélyesen.
2016. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!