Veda lathatott?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam anyosulesen utazik forgalommal megeggyezo irányba, babules biztonsági ovvel bekapcsolva az ülés,a gyermeknek kulon övé van a székben.De a kezeit mindig kiszedi es macit fogott a kezében ami takarta.Olenel bevolt kapcsolva az ülés csak a kezeit kiszedi mindig, ezert kapok buntetest?Anyuka a felevessel hátul utazott.Kb.3ellenorzo ponton mentünk át, o aludt csendben en meg nem vettem eszre hogy akezei nincsenek az öv alatt.:-(

2016. jún. 18. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha az élelmiszerboltba behajtottál autóval, meg fognak büntetni!
2016. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért sorolodtam az élelmiszerek közé, mobilról netezek bocsi
2016. jún. 18. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene a gyerek kezét az öv alá bekötni??? Csak én nem értem a kérdést?
2016. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3:


Azért, mert ott a helye! A kisgyerekek néha kibújnak az övből, és a hónuk alatt nem igazán hatásos a biztonsági öv!


Kérdező: nincs miért aggódnod, de figyelj a gyerekre máskor!

2016. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig, mindenen képes vagy így kattogni??? Relax, nem lesz baj! Ez tuti! Nem erre kíváncsi a kamera!
2016. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig kattogok,csak nem szeretnék 300euros szamlat:-) ti tudtok nyugodtak lenni? Ebben a világban.. , nekem nem megy, 2 gyerek , 1ik ordit meleg van , autoval előzik mert előttem 70el mennek mire meglátom az eltakart táblát,meg a vedat, mar fekezek is es huzodom vissza a savamba.Pedig nem megyék sose 100fole,betartok mindent, csak amikor előttem vonszorognak veszélyesnek tartom , mikor fekez, mikor fog letérni te nem tudhatod.
2016. jún. 19. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
a védánál lényegesen veszélyesebb, hogy ha a gyerek válla nincs az öv alatt, akkor simán ki tud repülni a kocsiból baleset esetén, vagy csak sokkal jobban megsérül, mint ha szabályszerűen be lenne kötve.
2016. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hidd el mindig bekotom a kezét is , szorosra, de amint bekotottem mar szedi is ki, pedig rautok a kezére hogy nem szabad es mindig elmondom neki 2000 szer hogy bekell kötni, 2es fel éves nem szereti es nem is érti, de főleg nem szereti, es kiszedi mindig es nevet rám, ha van gyereked megerted amit irtam.Ha nincs úgyse erted amíg nem volt ilyenben reszed, es bármire a nevelésében hogy ezt nem szabad azt nem szabad...:-)
2016. jún. 19. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Még egyszer mondom, RELAX!!! Nem lesz gond!

Ez olyan biztos, mint h én vagyok Einstein! :)

(Csak vicc volt) :)

Tényleg nyugodj üresbe, nem lesz gond!

2016. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!