Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sok ilyen nő van? Parkolás.

Sok ilyen nő van? Parkolás.

Figyelt kérdés

Beparkolok orral, párhuzamosan a csíkokra, tök középre, aztán amikor indulnék el, akkor beáll mellém egy 3,14csa hót csámpásan, majd megkérdezi, hogy arrébb álljon-e, hogy én ki tudjak állni.

Miért nem parkol normálisan???


2016. máj. 27. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja. És pasiból? Olyannal is találkoztam már. Ment volna a sárga busszal...
2016. máj. 27. 17:05
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nagy kopasz csávók fa**a autóval nem tudnak (még ha akarnak sem) egyenesen leparkolni, és mindig két helyet foglalnak el. Nekem is van bajom a női sofőrökkel elég, de azért ne általánosítsunk.
2016. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sok ilyen van. Matematikusik nyelvén van a nulla, egy a sok és a végtelen. Jó hír, hogy többen vannak azok, akik szabályosan is be tudnak állni a parkolóhelyre, sőt idővel az ügyetlenkék is kikupálódnak.
2016. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de én is ferdén parkolok néha és, nyugi nem x5-el hanem régi Swiftel. Nekem az a indokom, hogy nincs szervóm és valóban nehéz tekerni.
2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 napja kérdezték, volt is nagy komment csata.
2016. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfiak közt is látok olyan parkolásokat, hogy szégyelném.
2016. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több oka van.


Gyakran azért parkolnak ferdén, mert orral állnak be még egész böhöm autókkal is. Ez érthető pl. ha sok csomagot kell bepakolni, de amúgy hátramenetben sokkal pontosabban lehet odatenni a kocsit. Aki ferdén áll, szinte mind orral állt be, meg lehet nézni. Korrigálni meg már lusta, úgy áll meg, ahogy épp a motor lefulladt.


Akik két helyet foglalnak el kicsit megértem, mert ezzel elhárítják, hogy melléjük parkoljanak közel. Ezt azóta értem meg mióta az én kocsimnak is többször nekib.szták az ajtót, volt, hogy annyira, hogy cseréltetnem kellett a sérült karosszériaelemet.


Egyébként meg prózai oka is van: a vezetők nem elhanyagolható része egyszerűen béna, nem érzi a kocsiját, nem tud vele manőverezni.

2016. máj. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!