Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Makóról Szegedre hogyan a...

Makóról Szegedre hogyan a legbiztonságosabb és lehetőleg a legrövidebb eljutni?

Figyelt kérdés
Halottam olyan dolgot, hogy a főút melletti kerékpárút egyszer csak véget ér, a főúton meg egy kerékpárral behajtani tilos tábla kezdődik. Arra gondoltam, hogy a Maros töltésen mennék, Újszeged-régi sport csarnok a cél, de ha végig követem a Maros töltést akkor Tápénál kötök ki, ami meg már nagy kerülő. Arra gondoltam, hogy Ferencszállásnál megyek vissza a kerékpárútra, de kérdés, hogy hol nem lehet illetve veszélyes is kerékpározni?

2016. máj. 22. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, kimaradt, hogy kerékpárral mennék Maroslele melletti tanyavilágból indulok, a hídig valahogy elvergődök az ószegedin, csak a túloldalt nem ismerem a járást.
2016. máj. 22. 22:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsforgalmi utakat ekrüld, ennyi a trükk, többi esetben megfelelően felszerelt biciklivel közlekedhetsz.
2016. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem helyiek véleménye érdekelne, akik jártasak arra. Közben utána néztem, csak Klárafalva után van kerékpárút, tehát az, hogy Ferencszállásnál lemegyek a töltésről ugrott. Van arra jól járható föld út amin a Maros töltésről le lehet jutni a kerékpárútra?
2016. máj. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!