Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez az egy bolond százat...

Ez az egy bolond százat csinál esete?

Figyelt kérdés

A városból kifelé mentem, előttem 5 autóm,mögöttem még több, a sort feltartja egy traktor.

Szemből a távolban szintén jön egy traktor, mögötte kígyózó sor, de még elég messze van.

A városból kifelé, a nagyáruház az utolsó épület, ehhez középen egy kapaszkodó sáv,forgalom elől elzárt terület,kanyarodósáv,megint forgalom elől elzárt, és végül záró.(az én menetirányomból nézve ez a sorrend)

Nos, a sor végéről egy autós ezzel nem törődve kielőzi az egész sort, minden tiltás ellenére.

Aztán az előttem lévők, és szinte mindenki index, és mennek utána, rajtam kívül majdnem mindenki kielőzte szabálytalanul.

Aztán, én is, csak én megvártam a szaggatott vonalat, és még így is belefértem.

Azt elismerem,hogy ha ők nem előzik meg, akkor maximum 2-3 autónak lett volna ideje a szabályos előzésre, mielőtt a másik traktor odaért a mögötte kígyózó autósokkal a nyomában.

De főleg msot az új csodatrafik idejében én inkább araszoltam volna egy traktor mögött, mint hogy ekkora büntetési összeget kockáztassak.De elég sokan vevők voltak rá, és amíg egy nem előzött, addig a többinek sem jutott eszébe.


2016. ápr. 6. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem látja a rendőr és a csodatrafi sem aminek ismertek a helyei ,akkor lehet menni zárón át is. Nem betonfal az.
2016. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Mindig vannak hü..ék.
2016. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem voltak hülyék, én is elmentem volna.

És ja, talán az egy egy bolond százat csinál esete, pontosabban az volt, hogy látták, hogy meg lehet ezt csinálni, és megcsinálták ők is.

2016. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem bolondok, csak tudnak közlekedni. Nem úgy, mint te.
2016. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
24%
szerintem jól csináltad, azok a vonalak nem véletlenül vannak kitalálva, ahogy a sebességkorlátok sem, én ezért nem villogtatok akkor ha látok egy trafipaxot, aki nyomni akarja az nyomja, és viselje a következményeit
2016. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!