Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tudok tenni ha parkolok,...

Mit tudok tenni ha parkolok, beállnak elém és nem kiállni?

Figyelt kérdés

Ez pont ma történt velem, ilyenre gondolok hogy valaki egyszerűen a kocsim elé áll.


[link]


Szerencsémre ez egy tüzép telepen volt és adtam egy 500-ast a targoncásnak, ő meg arrébb rakta a kocsit.

De mi van olyankor ha bárhol máshol a városban történik? Mit lehet tenni? Főleg ha sietek és várjak 3 órát a kocsitulajra?


2016. márc. 10. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Tüzépen vszinü pàr peecre ment be , epp eszü targoncàs nem kockàztat több 10000es kàrt 500ft ert kipufogót katalizàtort alvàzvédelmet tankot megnyomhatja ...vàrosban rendöröket hivhatod de nem nagyin foglalkoznak veled
2016. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Tüzépen vszinü pàr peecre ment be"


És ez feljogosítja hogy másokat akadályozhasson? Egyébként 1 órát kerestema tüzépen és környékén a kocsi tulajdonosát. Emiatt lekéstem egy fontos tárgyalást.


"epp eszü targoncàs nem kockàztat több 10000es kàrt 500ft ert "


Az én káromat ki téríti meg. Lehet emiatt elúszik egy több milliós projekt, mert másodszor már nem akar tárgyalni velem a tárgyaló felem.

2016. márc. 10. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
a leírtakból következtetve ez a projektvesztés még véletlenül sem történhet meg.Ilyen veszély szerencsére nem fenyeget.
2016. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tüzép magànterület féleség jogilag, magànterületen nem ésszerü valaki óràkat àlljon, nàlunk is van olyan , hogy daruzunk targoncàzunk kamiont pakolunk parkolo területet is igénybe véve vevök rà àllnak egymàsra 10maximum 25percre de akkor is illik autó környékén maradni. Biztos tàrgyalni volt bent egy több milios üzletröl
2016. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Targonca arrébb rakta besza behu :DDD

Amúgy én már csak azért sem parkolnék így le mert még a végén az illető megpróbálna így is kiállni, abba pedig jobb bele se gondolni... :D

2016. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen szabályos eljárás ilyen esetben, hogy rendőrt hívsz, ők pedig elvontattatják a paraszt autóját.
2016. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

... aki milliós projektekről tárgyal, az enm jár tüzéptelepre. tüzéptelepre az jár, akit a milliós projektekről tárgyaló főnöke elküld oda valami piszlicsáré üggyel.


A targonca meg szép mese volt, kár hogy nem igaz.

Nincs aza buta targoncás, aki ezt bevállalja, és nincs az a tulaj, aki ezért ott helyben nem veri szét a képét a targoncásnak egy lapáttal ezért. De azért a sztori kiszínezésére ügyes próbálkozás volt.

2016. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bevered egy kővel az ablakát, kiveszed sebességből, kiengeded a kézit, és már lehet is tologatni
2016. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"aki milliós projektekről tárgyal, az enm jár tüzéptelepre"


Nem tudtam hogy ki vagyok tiltva a tüzéptelepről. Majd máskor felbérelek egy olyan embert aki bemehet egy tüzép telepre.

2016. márc. 11. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom funkcionális analfabáta is vagy, átjött a lényeg.


Leírtál egy sztorit, és vetíteni akartál a sosemvolt milliós projektjeiddel, erre utaltam.


Aki képes milliós projektekről tárgyalni, annak egy ilyen szituáció megoldásához kb. három percre van szüksége, és nem a gyakorikerdesek.hu-ra.

2016. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!