Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van közületek valaki, aki még...

Van közületek valaki, aki még nem váltott téli gumira, és nem is tervezi?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évszakossal nyomom télen nyáron,nekem bevált. Évente 3-4 nap hóért nem bohóckodok a csreberével.
2015. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem váltottam. 4 évszakoson én is erősen gondolkozok, mert az újabbak már jól teljesítenek télen is és évi 5000 km az átlagom.
2015. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is évente 5000-et megyek, nálam állandóan téligumi van a kocsin..a négyévszakost nem mertem még kipróbáni.


most hallom a rádióból, hogy téligumi-kommandók járják a plázák parkolóit, és szólnak ha nincs még téligumija a versenyzőnek...

2015. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Téligumi kommandó :D A gumis lobbi újabb gyöngyszeme.Nem osztogatnak valami helyi gumibolt kedvezménykuponját is egyben? Gondolják akinek nincs téligumija az nem tud róla ? :D
2015. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem tettem fel a télit. Eddig nemigazán volt olyan hideg, hogy feltegyem. Most már úgy néz ki bejön a tartós hideg idő, rendszeres hajnali fagyokkal, úgyhogy hétvégén lecserélem.
2015. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, én, én! Egész évben ugyanazt a típusú Durexet használom!
2015. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Van. Nem fogom lecserélni a jó öreg Conti Contactokat.
2015. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is egész évben téli gumival járok, nagyot keveset használom az autót, nem éri meg cserélgetni.
2015. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!