Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Google új térkép verzióján,...

Seila kérdése:

A Google új térkép verzióján, hol kell kijelölni, az autópályát és egyéb fizetési útszakaszokat?

Figyelt kérdés
Pld. megtervezek egy útvonalat, de nem szeretnék menni autópályán, de erre nem találok semmilyen beállítási menü pontot, ahol ki lehetne iktatni, mint a korábbi régi Google térképen.
2015. máj. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor beírod az útvonaltervet, hogy honnan hová mész az érkezési pont alatt van 3 ilyen "csúszka" jel, arra kell rámenni, és ott be tudod jelölni, hogy elkerülje az autópályát, fizetős utakat, stb.
2015. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rámentem arra ahogyan irtad, de az érkezési időpont alatt csak az óra van meg hogy melyik nap akarok indúlni, de más semmi beállítás nincs autópálya meg ilyesmi.
2015. máj. 5. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
PC-n nézed vagy Androidon???
2015. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Asztali gépen néztem. De lehet be kell jelentkezni az oldalra és csak úgy mutatná nem?
2015. máj. 5. 17:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg néztem már minden menü pontot, de nem találtam ilyen beállitást, ahol ki lehet kapcsolni a fizetős szakaszokat.

Talán ennyire naív lennék?:P

2015. máj. 5. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Bejelentkeztem, de semmi változás.

Most Google Chromen vagyok mert a Mozilla rosszalkodik és talán a Chromen nem mutatja azt a menüpontot nem??

2015. máj. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!