Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2. bukás után lehet, hogy...

2. bukás után lehet, hogy hagynom kéne a vezetést? Lehet, hogy nem vagyok rá alkalmas?

Figyelt kérdés
Olyanon buktam meg amit gyakorlás alatt soha nem követnék el. És mindig az utó 5 percbe. Első vizsgán pici hibákon hibavonalak sokasága gyűlt össze aztán elrontottam a parkolást (pedig imádok parkolni, van, hogy egy lendülettel beparkolok hátra felé is, az oktató szerint én vagyok benne az egyik legjobb). A másodikon stop táblánál nem álltam meg mert nem láttam!!! Leblokkoltam, pedig mindig arra megyünk mivel arra van a ki induló pont. Ergo egy kanyar lett volna.. És meglenne.. Már annyira ideges voltam h el ne rontsak semmit de tudom, h én voltam a hibás. Na e-miatt gyűlölöm magam. Nem bírok enni, hányok, meg akarok halni mert ilyet elrontani amit mindig betartok hiszen akármilyen kört húzok arra kell visszamenni. Romlanak a jegyeim , úgy érzem jobb lenne meghalni. Mit tegyek? Hogy éljem túl? Lehet tényleg nem való ez nekem és hagyni kéne :'(
2014. okt. 1. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális vagy, nyugi.

Olyannal buktál meg, amivel nem szabad, hogy átengedjenek.


Tessék tovább lépni, gyakorolni pár órácskát, és vizsga.


Az nagy baj, ha izgalmadban nem veszel észre fontos dolgokat. Képzeld el, megkapod a jogsit, és az első önálló utadon izgalmadban benézel egy stoptáblát...


a statisztika ezt mutatja. Szóval, nem a vizsgabiztos a kőszívű...egyszerűen megóvja a többi közlekedőt..

2014. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 egySanyi ***** válasza:
Ne parázz, sikerülni fog csak össze kell szedned magadat.
2014. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem a vb volt a hibás. Nagyon rendes volt, kisebb hibákat elnézte és nem kötekedett. Magamat gyűlölöm. Olyan mint egy szerelmi csalódás. Csak a stop táblákat látom magam előtt és ez elviselhetetlen.
2014. okt. 1. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már így el legyél kenődve és ennyire lebecsüld / megkérdőjelezd önmagad egy "nyamvadt" vizsga miatt!!! (Különösen, hogy ebben a "műfajban" rengeteget buktatnak.)


Engem is 2-szer meghúztak, pedig gyakorláskor én is jó voltam, és általában nem is vagyok vizsgadrukkos típus, ezen az egy vizsgán viszont remegett kezem-lábam:)))) - és én is olyan hibákat követtem el, amiket máskor sohasem...


Én 3. alkalommal megkértem az oktatóm, hogy kifejezetten reggeli időpontot kérjen nekem (az első két alkalommal utolsó voltam, már késő délután, és az egész napot végigizgultam:( ) Reggel viszont nem volt időm annyit izgulni és szépen át is mentem!:)


Szóval fel a fejjel! Ne csüggedj! És ne kérdőjeled meg a képességeidet!

2014. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: ma este, ahogy hazafelé vezettem, eszembe jutottál:) Szurkolok neked, csak magabiztosan!:)
2014. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hálás vagyok érte! :)

Engem ezaz egész úgy megviselt, hogy az leírhatatlan.

2014. okt. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!