Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2008. decemberében kaptam egy...

2008. decemberében kaptam egy 30ezer forintos csekket gyorshajtásért (30km-s táblánál 47km/h-val mentem). Ma ismét kaptam egy levelet a BRFK Közlekedésrendészeti főosztályától (50 helyett 69 km/h-val mentem). Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Közölték a szabályszegés tényét,1,5 oldalon keresztül sorolták mi a teendőm, ha menetlevél köteles autóról van szó (az enyém nem az). Egyébként se csekk, se számlaszám, semmi arról, hogy most mi a teendőm.

Betekintési jogom van az iratba.Ezért be kéne másznom Bp.-re. De én nem akarok betekinteni semmibe, csak azt szeretném tudni hogy most mit csináljak? Erre semmi nem utal ebből a levélből.


2010. jan. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor nem azt sorolták másfél oldalon keresztül, hogy mi a teendőt. Segíteni csak nem tudom mi van abban a másfél oldalban.
2010. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy még csak az eljárás megindításáról tájékoztattak?, Majd később jön a következő levél a birságról?.

Én is csak tippelek:).

2010. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez idáig soha semmilyen eljárásnak nem voltam részese. Ezért nem értem, hogy ezek után mit kell tennem. Várjak a bírság kiszabására? És ha nem reagálok, lehetséges, hogy rosszabbul járok? Semmit nem értek !!!
2010. jan. 20. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiszabják a 30000-res bírságot, az6tán küldik a csekket, várj türelemmel.
2010. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!