Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az normális, hogy sok esetben...

Az normális, hogy sok esetben szemből érkező autónak nem látom a szélvédő mögött integető sofőr jelzését?

Figyelt kérdés

Szóvá sokszor nem villognak, hogy lemond az elsőbbségről, hanem már 50 méterről integet a kezével!

És sokszor nem látom!

Mert szokott tükrözőfni az üveg szélvédőn

Valahogy így [link]


Ez normális? Másnak is van ilyen?

Vagy menjek szemészetre, mert elég sokan jeleznek így nekem, lehet csak én nem látom, hogy 30 méterről integetnek nekem?

Én a fénykűrttel jelzek, azt látom mindig!

17f



2014. jún. 30. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális.. én sem látom ha tükröződik, meg nem is azt figyelem. másra is kell figyelni nemcsak arra, hogy hátha valaki 50 méterről lengeti a kezét a kormányon. ezért jó a fénykürt, az akkor is látszik, ha nem oda figyelsz
2014. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!