Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a biciklis legnagyobb...

Mi a biciklis legnagyobb megengedett sebesség?

Figyelt kérdés
Érdekel minden, városon belül, városon kívül... általában olyan 40-50 körül szoktam menni egy kis bemelegítés után, hát ez gondolom nem túl szabályos... mi a sebességkorlátozás?
2009. nov. 26. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hidd el nem fognak letraffizni. Az autómata bemérő sem nagyon tud bemérni - hányszor próbáltam már. Volt, hogy a Balcsiparton bringaúton egy fehér Transportert előztem le 40 fölött, visszanéztem, erre bent figyelt két yard, azt mutogattak, hogy ejnye. Amúgy meg, ami a csövön kifér, volt már, hogy 80-al is gurultam...Az ember nem ér rá félni.
2009. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
engem hála égnak csak bemértek és "megszidtak". tehát nem volt kép, meg hasonlók. de a bringás mérő is mutatta, hogy mennyivel megyek, tehát valóban igazuk volt, én is annyit mértem. amúgy szinte bármit be tudnak mérni. akár egy egeret is!
2009. nov. 27. 14:37
 13/18 anonim ***** válasza:
00:55: ez a 80 komoly??
2009. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Hogy ne lenne komoly. Így fejből ugyan nem tudom, de a jelenlegi biciklis világcsúcs bőven száz felett van. (vagy 2 száz??? ) Én vízszintes úton 60-65 körül tudok menni, pedig nem vagyok egy hatalmas sportember, csak rengeteget biciklizek. :) Vannak vicces dolgok, amikor ugyebár az ember megelőzi a 40-es táblánál az 50-el hajtó rendőrt. :D Én a kihelyezett sebességmérő és mutató tábláktól tudom hogy mennyivel megyek.

Csak azt hallottam hogy azok meg mindig többet mutatnak a valóságnál. Ez igaz?

2009. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
igen, az igaz :D mikor motorral mentem, 43 km/h val 40-es korlátozáskor, nekiált villogni, hogy 52 km/h :D lehet hogy az órám rossz, de azért ennyire... :D amúgy 100 valamennyi a csúcs ;)
2009. nov. 27. 17:58
 16/18 anonim ***** válasza:
15:12, igen komoly. Országuti cangával a tipikus és veszélyes gubbasztott vagy minek nevezzem pózban eszméletlenül lehet gurulni. És persze nagyon veszélyes.
2009. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ez a 40-es korlátozás simán túlléphető. sima terepen meg lehet lépni a 40-et bár nem hiszem hogy Marcsi néni 60 fog menni a szomszédba. Én nem is biciklizem sokat, de mégis mentem 40-el sík terepen.
2011. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok egós lenni, de nekem 50 volt saját erőmből. (tehát nem szélárnyékban, nem lejtőn, nem tolt senki, és nem kapaszkodtam senkibe, semmibe. :) )
2014. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!