Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fiam a jobboldali kormányú...

Fiam a jobboldali kormányú roverjával szeretne Angliából hazajönni és itthon is használni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon mehet vele de előzni nem fog tudni.
2009. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom..Nagyon nehéz lesz itt vezetni.Igen,előzni biztos nem fog tudni,és hátrányban lesz a többi autóshoz képest,ledudálják majd,stb..Nem támogatom,de döntsétek el ti!
2009. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.jogi akadálya végülis nincs!
2009. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Necces, mert ugyan elvileg lehet itthon is használni, egyedül mégsem egy életbiztosítás. Én inkább kinn hagynám, vagy hazajönnék vele, de itthon már másik autót használnék. Nem biztonságos.
2009. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Mi is jobbkormányossal mentünk haza Írországból. 2 hetet használtuk, nem volt vele semmi baj, csak furcsa, és nagyon kell vele figyelni. Írországban pedig kezdetben magyar kocsit használtunk... ha sokáig akar maradni MOn, biztonságosabb lenne azt eladni, és venni egy kocsit otthon.
2009. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örök darab lesz, mert eladni nem fogja tudni, az biztos.
2009. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem mernék itthon jobb kormányos autóval itthon furikázni. Szerintem életveszély.
2009. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hatottak, mert eladta a jobbkormányos kocsiját. Üdv!
2009. szept. 15. 05:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!