Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen érzés volt elsőre...

Milyen érzés volt elsőre autót vezetni?

Figyelt kérdés
Amikor az autósiskolában először ültél a volánhoz, milyen volt? Elsőre sikerült elindulni? Vagy szerencsétlenkedtél? Milyen érzés volt aztán mégis megtanulni uralni az autót?

2012. aug. 16. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Hát ha az autósiskolában vezetsz először, az már régen rossz... Egyébként jól ment, előtte csak egy párszor mentem otthon, de a motorozás után nem tetszett. És most sem rajongok érte, bár jól megy.
2012. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Egész jó. Furcsa érzés először irányítani egy nagy fémdobozt :)

először otthon a kertben gyakorolgattam az elindulást, megfordulást stb.

Magát az iskolai oktatást nem igazán szerettem amit nagyban az oktatónak köszönhetek.

De összességében szeretek vezetni.

2012. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem mindenkinek van lehetősége otthon gyakorolgatni :(
2012. aug. 16. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én többször lefulladtam, nem volt nekem sem saját kocsim sőt, aki taníthatott volna az is azt mondta kínlódjon veled az oktató : ) , most már csak mosolygok ezen, fel a fejjel menni fog
2012. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Az tényleg nem jó ha az autósiskolába vezetsz először.

Amúgy jó és izgalmas dolog. Aki autósiskolába vezetelőször autót az sose fogja átérezni azt a mérhetetlen szabadság érzést ami körülveszi az embert. Olyan mintha a legyőznéd korlátaid és felállnál életedbe először egy tolószékből.

:) Valami ilyesmi.

De egyedül vezetni a legjobb szerintem.

Én utáltam hogy semmi se volt jó az oktatónak amit csináltam. sem a magam ritmusába a magam íveibe nem engedett közlekedni. Szerintem rettenetesen fárasztó úgy vezetni. És aki először autósiskolában vezet autót lehet hogy elmegy a kedve az egésztől.

2012. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Bár hozzá teszem nekünk tanyánk volt nagy területtel sok zegzugos földúttal. Szóval volt helyem lehetőségem gyakorlatozni.
2012. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rémesen béna voltam, lefulladtam milliószor. Kis 800-as matiz volt, sokszor álmodok róla, de ezek inkább lidérces álmok :D Forgalmi vizsgán is sz*patott, de gyűlölöm érte :D Végül is arra tökéletesen megfelelt, hogy 1600 köbcenti alatt ne is gondolkodjak autóban:))
2012. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, hogy itt mindenki rémes autósiskolába járt, és nem is túl tehetséges sofőr. Habár több autója van a családomnak, soha nem ülhettem egyiknek sem a volánja mögé, de valahogy szóba sem jött ez a téma.

Mihelyt betöltöttem a 16 és háromnegyed évet, letettem a KRESZ-vizsgát, és mentem vezetni.


Az oktatóm első alkalommal rendes útra vitt, igaz, gyér forgalmúra. Nagyszerű érzés volt vezetni, és elsőre sikerült az elindulás, váltás, stb. De ha nem ment volna, az sem probléma, egyszerű dolog, fél óra alatt az is megtanulja, akinek tényleg semmi kedve/tehetsége ehhez.

2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!