Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire veszélyes a robogózás...

Mennyire veszélyes a robogózás? A jogsi segédmotorra kb. mennyi? Kb. milyen nehéz a jogsi szerzés?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

A robogózás nagyon veszélyes.


A jogsi kb. 85,6 x 54 mm.


A jogsi megszerzésének nehézsége attól függ, meg tudod-e tanulni a kreszt.

2012. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyire veszélyes?

Mihez képest?

Nyilván itt nincs kasztni, szóval beleset esetén veszélyesebb. De amíg nincs baleset addig nem.

Nem, tudom hogy mennyi, max 50. De kérdezd meg egy suliban hogy ott mennyi.

Jogsi szerzés, hát én Ak kategóriával kezdtem, úgy hogy előtte semmilyen motoron nem ültem. Gyerekjáték volt az egész. (legalábbis nekem)

Robogón meg még a kuplungal meg a váltóval se kell szarakodni, húzod a gázt azt jóvan'

2012. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 waland ***** válasza:
Nem veszélyes, csak oda kell figyelni. De ez a kerékpárra is igaz. Ami fontos, hogy lehetőleg zárt sisakod legyen, használj kesztyűt, hosszúnadrágot, meg valami olyan cipőt, amiből nem fordul ki a lábad. A többi védőfelszerelés is hasznos, de én biztos meghalnék 35°C-ban, ha mindent felaggatnék. Viszont ha esel, semmivel sem jobb, mintha ugyanannyival nagyobb motorral buknál - erről 2 hónapnyi tapasztalatom van gipszben.
2012. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A gázadással egyenesen arányos a veszélyesség mértéke.

Ha már az elején ezt kérdezed, akkor neked Nem szabad ráülni,még álló helyzetben sem.

2012. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 70 ezer forint volt. Kresz, rutin, városi vezetés és elsősegély. Alapvetően nem nehéz a kreszt megtanulnod és figyelsz a gyakorlaton és odakoncentrálsz meg lehet csinálni és aztmondják késöbb ha autora csinálsz jogsit könnyebb lessz megszokni a forgalmat... Én mindennapi szinten robogózok, avg bukó és protektoros kesztű mindig rajtam van, de gerincédő se ártana. Veszélyes, főleg ha tapasztalan vagy.
2012. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!