Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha az autómat utólag felszerel...

Ha az autómat utólag felszerelem komfort indexszel, akkor meghúzhatják műszaki vizsgán?

Figyelt kérdés
Komfort index=ha egy pillanatra lenyomod az indexkart, akkor 3-at villog, és kikapcsol. Lakott területen kívül valamint autópályán komfortosabbá teszi pl. az előzésnél az indexelést, sávváltást.
2012. jún. 26. 20:23
 1/7 Napkiraly ***** válasza:
elvileg engedély nélküli átalakítás, de gyakorlatilag nem
2012. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ettől az irányjelző működőképes marad és a gyári módon kapcsolható, akkor nem.
2012. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag gyári módon lesz kapcsolható, azzal a különbséggel, hogy ha csak egy pillanatra érintem a kapcsolót, akkor 3-at villog majd az index. Általános indexelés ugyanúgy marad.
2012. jún. 26. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Továbbá újabb autókat alapból így szerelik fel.
2012. jún. 26. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom. Ha így oldod meg, akkor nem fogják meghúzni. De láttam már olyan házilag barkácsolt komfortindexet, ami mellett majdnem le kellett törni a kart, hogy az irányjelző bekapcsolódjon. Az ilyenekből szokott néha gond lenni.
2012. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Újabb autókban már gyárilag van ilyen. Egyik ismerősöm is csinált ilyen elektronikát, nem hiszem, hogy gond lenne belőle.
2012. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem csak az autó újságától függ sajnos a komfortindex... buta japánok nem használják, a 12 milliós 3 éves lexusban sincs tudtommal:(
2012. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!