Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Wizzair gépeken van lenyíló...

Wizzair gépeken van lenyíló LCD kijelző (térképpel, sebességgel, külső hőmérséklettel stb. )?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Amelyikkel mi mentünk tavaly nyáron, azon nem volt,de ez nem azt jelenti, hogy egyiken sincs.
2012. ápr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja,de a pilóta többször elmondta, hogy hol járunk, milyen magasan,milyen sebességgel haladunk, és hány fok van kint.
2012. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amin én voltam (Bp-Madrid), azon se volt, és a kapitány se nagyon volt beszédes kedvében.
2012. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
boeingeken láttam, airbus-okon nem láttam, talán ezzel függ össze.
2012. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fapados gépen ilyen nincs.


A Quatar gépein pl. mindenkinek saját érintőképernyős mini PC-je van több száz filmmel, zenével, sorozattal, játékokkal.

2012. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

VAn Airbuson is nem csak Boeing-en, British Airways-en már láttam.


Köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 25. 09:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Rovidtavu gepeken nincs, en megy csak boeing 767 es 777-en talalkoztam ilyennel,amikor az usa- ba utaztam ,de ahogy az 5-os irta, fullos erintokeprnyos multimedia center volt ,sok filmmel,zenevel es jatekokkal
2012. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Wizzair eken asszem nincs. Hanem a pilóta mond be mindent. Bár nekem a kedvencem a boeing 737-800 de az AIRBUS -ok jobbak sztem mint a boeingek.
2012. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!