Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezt a videót láttátok már?

Ezt a videót láttátok már?

2009. jún. 19. 14:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Ajaaj! Szerintem meghúzták:D
2009. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kamu. Nem hiszem, hogy minden kocsit követnek kamerával, illetve a kocsikban alapból be van építve két kamera.
2009. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Igen láttam már, először másfél éve kb.:) Szerintem kizárt, hogy ez a csaj átment, vagy ha netalántán át is ment, hogy vezetne:) Egyébként ki vette fel ezt a videót így?
2009. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ebben különleges,ez is egy megrendezett video mint az összes többi.
2009. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én halálra röhögtem magam, erről eszembe jutott a taxi c. film, amikor Émilien vezetni tanul és egyenesen belehajt a boltba.
2009. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamu.. A nön paorka van, nem is igazi szoke..
2009. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amugy egy igazi oktato iylenkor átvállalja a pedálkezelést és a váltást is, és irányitja az ügyfelet hogy merre menjen..

Neki még nem szabadna forgalomba mennie, tanpályán kellene gyakorlolnia az elindulást megállást, kanyarodást, a szlalomot stb..

2009. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!