Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik úgy közlekednek mögöttünk, hogy az egész kocsiszekrényünket bevilágitják hátulról, át kell a tükröt a sötétitett állásba kapcsolni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szoktam a hátsó ködlámpát felkapcsolni egy kis időre... vagy félreállást szinlelni, hogy megelőzzön.
2012. márc. 13. 11:52
 1/8 anonim válasza:
gazemberek!
2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, és nem járok hű de gyakran kocsival de azért akkor is szokott 1-2 ilyen lenni az esti órákba és nagyon zavaró, meg veszélyes mert elvakítják az előttük levőt. Ritkán én is szoktam jelezni de nem szokták akkor se átkapcsolni vagy állítani a világítást, így kénytelen vagyok én át állítani a tükröt...
2012. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha neki az az alapból jól beállított tompított fényszórója akkor nem fogja állogatni, vagy nincs benne elektromos magasságállító. Lehet, hogy te a kocsid tükrei pont olyan szögben állnak amibe belevilágít az ő lámpája. És ha felkapcsolod a ködzárót akkor nagy rá az esély, hogy ő is felkapcsolja a reflektort és akkor te negyed annyit nem fogsz látni mint előtte.
2012. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha magasabb autó megy mögötted mindenképpen bevilágít ha egy bizonyos távolságra van mögötted.

De a kisebb autók amiknek a fényszóró állítója feljebb van állítva akkor azok is ha mögötted vannak és közel akkor nagyon vakít.

A motorosok is csinálják ezt sokszor, hogy beállnak az elől lassanmenő mögé közelre és vakítanak. (néha én is)

De valamikor teljessen véletlen úgy alakul, hogy ekkora táv-ra van az előllévő..

2012. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ne tötymörögj az úton, akkor nem mennek a seggedbe.
2012. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha betartja a mögötted lévő a követési távolságot,és valamilyen oknál fogva mégis bevilágít,nem tudsz mit csinálni. Erre az esetre van a tükrön a sötét állás. Ha pedig azért világít be mert belédmászott 2 centire,nyomj neki egy kis ablakmosót.. :)
2012. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus tahó.
2012. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gelazso ***** válasza:
bunkók ,de ha rád megy akkor ö lesz a hibás
2013. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!