Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi idő telhet el a jogosít...

Mennyi idő telhet el a jogosítvány egészségügyi érvényességétől, hogy azt büntetés, extra díj nélkül meghosszabítsák, illetve ne kelljen újból vizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Van itt egy óriási anomália. Csak azt kell igazolni, hogy egészségügyileg alkalmas vagy, de azt, hogy ismered-e még a szabályokat vagy tudsz-e vezetni, azt nem! Nekem például 29 éve van jogosítványom, de (valószínűleg) nem tudok vezetni (Ugyanis a vizsga óta egy centi nem vezettem), mégis mindig meghosszabítom, hátha ...

Az évek során, az időben történő meghosszabítások miatt 4 hónapot veszítettem. Vezetni úgysem fogok, csak meghosszabítom (Jó, ha az ember be tudja írni az önéletrajzába), éppen ezért szeretnék egy picit lefaragni a hátrányból.


2009. jún. 1. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lejárat után több évvel is meghosszabbíttathatod, nem kell újravizsgázni.
2009. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen is érintett voltam, így megkérdeztem a BM Központi Okmányirodában (Bp XIII. Visegrádi út 118.), és azt a választ kaptam, hogy nincs időbeni korlátja.
2010. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!