Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Repülőn szólnak, hogy kapcsolj...

Repülőn szólnak, hogy kapcsoljam ki a telefonom?

Figyelt kérdés

És ha levan repülés módba rakva, akkor játszahok rajta, meg hallgathatok zenét, meg ilyeneket nem?

Vagy szól a légiutas kíréső, hogy tegyem el?

Érdekli őket egyáltalán, hogy mit csinálok?


2012. jan. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyik ismerősömnek már egyszer szóltak. És pont így tett mint te, repülési módban volt a teló és tovább játszhatott. De szerintem biztos ami biztos kapcsold ki és bírd ki azt a pár órát.
2012. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem szóltak érte,hogy kapcsoljam ki.
2012. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Bemondják a hangosba, hogy kapcsolja ki mindenki az elektronikus eszközöket, nekem nem volt problémám a repülési módból.
2012. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

évente 10 szer repülök, gyakorlatilag mindig repülőmódban hagyom, sőt sokszor bekapcsolva hagytam már...


Ha használod felszállás/leszállás közben, rád szólnak, egyébként nem...

2012. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fel- és leszállásnál ki kell kapcsolni, rám már szóltak. a többi részben nyugodtan hagyhatod airplane módban :)
2012. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki kell kapcsolni, elvileg fent sem lehet használni - a biztonsági kártyákon ez volt kiírva, hogy a repülés egész időtartama alatt kikapcsolva kell lenni a telefonoknak és laptopoknak. Hogy a repülési üzemmód milyen, azt nem tudom.

Lehet, hogy társaságtól függ, engedi-e a repülés közbeni használatot vagy sem, de a fel- és leszállás alatt egységesen tilos használni (ez a 2 művelet a legveszélyesebb; a gép műszerei rádiójelek alapján tájékozódnak - pláne akkor, ha látástávolság nagyon lecsökken -, és az interferencia bezavarja a műszereket).

2012. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kikell h kapcsold,mert zavarja az elektronikát,rádióullámú sugarakst,és fennt áll a terrorizmus veszélye is,amit ugye meglehet érteni...úgyhogy szólnak h kapcsold ki
2012. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Flight mode-ban nem le van tiltva minden hálózati kommunikáció a telefonon, ilyenkor nem okozhat gondot a készülék:

[link]

2012. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!