Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autófóliázás szabályai?

Autófóliázás szabályai?

Figyelt kérdés

A minap megálítottak a sünök mert le vannnak fóliázva az ablakaim..van róla műbizonylatom is amiben le van írva h 70% fényáteresztő képességgel bír a két első ablakom is(ami a valóságot takarja).Ezt nem fogadták el mondván hogy ezt a forgalmiba is rögzíteni kell.Továbbá fljelentettek még a kipufogóm miatt is mert egy sport vég van rajta amiről nincs bizonylatom.

Most kaptam a levelet hogy berendelnek Műszaki ellenőrzésre az ablak sötétítés és kipufogóm miatt.

Akkor most az első ablakokra jogosan jelentettek fel?


2011. dec. 14. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem - nem tudom azaz esete (rendőre ) válogatja.

Ismerősöm kék autója kívülről kompletten át lett fóliázva fehérre már vagy két éve és nem írta át a színt a forgalmiban.

Ha megállítják mutatja a műbizonylatot és halad tovább.

Persze lehet,hogy csak a soproni rendőrök elnézőbbek mint másutt.

Nem tudom elképzelni,hogy egy ablaküveg fényáteresztő képességét be kelljen (lehessen) vezetni a forgalmiba.

A kipuffogót szintúgy bár azt megszívtad ha nincs bizonylat.

Kisbarátom Civicjéről a hátsó spoilert szereltették le a csomagtér fedélről Bicskén és KPM vizsgára kötelezték utána.

Olyat is hallottam már,hogy a gyári gumimérettől eltérésért is bírságolnak ...

Mindegy ezeknek csak fizess !

2011. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha Miskolcra rendeltek be , ott nem kell parázni, ezekkel nem foglalkoznak.


Hivatalosan 70% fényáteresztő képesség az pont megfelel, akár ki is mérhetik, baj nem lesz belőle. A forgalmiba szerintem ilyen hülyeségeket nem kell bebeiratni. :)

2011. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!